HomeHome  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share|

12th Ave

Admin
Admin

Avataron : Mr. Hunnam | Dornan | Mitchell
Kor : 167

TémanyitásTárgy: 12th Ave
Vas. Aug. 20, 2017 5:15 pm

Quentin :: Franklin :: Raymond
Vissza az elejére Go down
Lana Woods
Egészségügy

Kor : 31

TémanyitásTárgy: Súlyos gondok Troy ~ Lana
Csüt. Feb. 15, 2018 8:59 am

Gondolkodom, miközben nézzek ki az irodám ablakán. A városra nézz, az emberek nyüzsögnek az utcán, már innen az 5. emeletről is úgy néz ki, mintha egy hangyaboly kellős közepét nézném. Az autók elsuhannak a gyalogosok mellet, nem is törődve az ott létükkel. Vajon mennyi nem törődömségből lett baleset? A napsugarai megcsillannak a felhőkarcolókon. Gyönyörű látvány. Ugyan kettő gyönyörű nagy városban nőttem fel, de mindenhol sokkal halványabban csillant meg a
Felpillantok az ablakból, egyenesen az órára nézzek. Késik. Már fél egy van és délre volt időpontja. Nem vagyok meglepve. Egy elég fura, összetett személyiségről van szó a menedzsmentje szerint. Még szerencse, hogy mára direkt lemondtam az összes páciensem, mikor felkértek erre a munkára. Nincs sok dolgom, nem kell megoldást találnom a problémáira, csak egyszerűen egy jelentést kell írnom. Még az is elképzelhető, hogy pár szón kívül hozzá se kell szólnom, ha elég sok információt oszt meg velem. És remélem, hogy így lesz, mert semmi kedvem nincs ahhoz, hogy harapófogóval húzzam ki belőle az információkat. Bár sokat kértem miatta, és szó nélkül kifizetek, gyanúsnak kellene lennie.
Nem tudok róla sok mindent, csak annyit árultak el, hogy rock sztár, de többet nem mert kinyögni a menedzsere. Nem tudom, mit csinálhatott, hogy csak jellemzést kell róla írnom, de biztos vagyok benne, hogy nem a sztárság ment az agyára.
Felállok a kényelmes műbőr fotelemből, és egészen a könyvespolcnak álcázott hűtőhöz sétálok, ami éppen a mai ebédemet rejti. Most raktam bele fél órája, még akkor reménykedtem benne, hogy már ilyenkor eszek. Látva, hogy nincs itt és bizakodva, hogy még legalább tíz percet késik, elkezdem enni, a salátámat a grillezett csirke mellel. Egészséges életmódod kéne folytatni, erre utal az ebédem is. Viszont valljuk be, olyan jó megenni egy doboz fagyit, vagy mikor egy nehéz nap után haza ér az ember, bedőlni az ágyba.
Miközben eszek folyamatosan az óra és a laptop képernyője között jár a szemem. Ha ma nem ő lenne az első és egyben utolsó páciensem, régen lemondtam volna az időpontot, de nem tudok mit csinálni, ez van és kész, meg fizetnek ezért a munkáért is.
Két falat között leveszem a fekete blézeremet és a fotel háttámlájára terítem, így már látszik a fekete ing ami alatta van, ami pontosan jól paszol a fekete farmerhez és a szintén fekete magassarkúhoz. Nem gyászolok senkit, egyszerűen csak nem volt kedvem színeket felvenni ma.
Rá nézzek a barna faajtóra és várom a csodát, hátha még ma ide ér.
Troy Filemon
Média és művészet

Kor : 28

TémanyitásTárgy: Re: 12th Ave
Csüt. Feb. 15, 2018 6:43 pm

Elhalva lassul meg az autó.. Megállunk.
A sofőr rám néz, én nem mozdulok.

- Megérkeztünk... Uram.. - a szemébe nézek. A visszapillantóban, elszégyelli magát.
Elvigyorodok.
Vissza ki, az ablaküvegen nézek.
Kifele...
A sok kis repdeső bogár... Csak fel és le.. Szaladgálnak, mintha csak az életük múlna rajta...
És ez így is van...

Elvigyorodok ahogy kitépem az ajtót. Lassan nyílik ki, a kapucnit a fejembe húzom. Köpönyeg... Mi más is adhatna védelmet ezen a napfényes napon, és egyenesen az üvegajtó felé lépkedek.
Betolom.
Irány a lift.. Majd még ketten szállnak be.
A kapucnit a fejembe húzom.  
Megbámulnak.
Kilesek.

- BÚ! - mondom a csodás kis szőkeségnek, felismer. Elvigyorodik.
De közben csengetnek, engem meg hív az esküszó.
Kilépek, belövöm a pultot.
Odalépkedek, és jelzek.
Elég ha a szemeibe nézek, elmosolydulok.
Iránymutatást kapok, de a lányt nem várom meg. Elindulok..
És kopogás nélkül lököm be azt az ajtót.

- Nyami..
Lana Woods
Egészségügy

Szomb. Feb. 17, 2018 8:09 pm

Megijedek, mikor belép a páciens az ajtón. Lerakom az ebédem az előttem lévő dohányzóasztalra és felállok a fotelből.
- Lana Woods.
Nyújtom felé a kezem. Végig mérem a tekintetemmel. Már a megjelenéséről lehetne két oldalt írni, illetve arról, hogy vajon miért öltözködik így. Sötét a ruházata, már-már úgy nézz, ki mintha vámpír lenne. Biztos vagyok benne, hogy nem szereti az emberek, lehetséges, hogy antiszociális. Amit mondjuk, nehezen tudok elképzelni, egy rock sztárnál, de bármi előfordulhat.
- Nyugodtan foglaljon helyet.
Mutatok a velem szemben lévő kanapé felé. Felveszem az ételhordót, rápattintom a tetejét, majd elindulok visszarakni azt az álcázott kis hűtőbe.
- Azt gondolom, pontosan tudja, hogy mire kért meg a menedzsmentje. Én viszont nem tudom, hogy miért kért meg.
Mondom, miközben visszaülök a fotelba és a kezembe veszem a jegyzetfüzetem és egy tollat.
- Elmagyarázná nekem!?
Komoly arccal hallgatom minden egyes szavát. Sok mindent le lehet szűrni majd a válaszából.

A hozzászólást Lana Woods összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 22, 2018 7:59 am-kor.
Troy Filemon
Média és művészet

Hétf. Feb. 19, 2018 4:18 pm

"Lana Woods"

Hallom, de az a vöröslő hajzuhatag magávalragad!
Elragad a szín.. az esés.. a pompa... Buja képzeletem megrészegült mosolya, mégis szélesre áll a jókedvem.
Egy kéz nyúl felém, az övé. A hamvas bőrére nézek, érte nyúlok.. végigsimítom.. Lassan, és azonnal ellepnek az érzések.
Az ajkamhoz húzom.

"Nyugodtan foglaljon helyet."

Folytatódik a jelenet, az általa említett kanapé felé nézek, és lassan megközelítem.
Lerakom magam..
Elkényelmesedem, csak úgy széttárt karokkal csúszva a támlára süppedős gödrében, és mindvégig.. egy percre sem eresztem az alakját. Amint halad.. tökéletesen végignézem.
Kinek kell eltérő érzület?

Beszél... Aztán, és én hallgatom. Még akkor is, amikor visszafordul a színtérre, és ő is elhelyezkedik. A szemeim végigsimítják ahogy a székbe feszül a testének íve..
Aztán elmosolydulok. Csakis vissza a szemeibe, tőlem kér megváltást? Hát csapjunk a közepébe!

- Amennyit én tudok.. vagy legalábbis amit Peter kötött a lelkemre hogy vannak olyan gyarlók.. akik kétségbe vonják a művészetem. - És mosolygok. Egyenesen a szemeibe. Hogy miért? Mindketten tudjuk hogy ez csak színészet... hisz színház az egész világ, és színész benne minden átkozott ember.
Kiváltképp a pénz(éh)esek..!
Lana Woods
Egészségügy

Csüt. Feb. 22, 2018 8:46 am

Megcsókolja a kezem. „Igazi úriember”, gondolhatnám.  Ám nagyjából látom a szándékát. Ha nagyon naivan nézném , még akkor is jó benyomást akar tenni. De sosem voltam egy túl naiv ember, főleg páciensekkel, vagy híres emberekkel. Sokat tapasztaltam és túl sok tanulmányt olvastam már végig a témába.
Vissza helyezem magam a kényelmes ülőalkalmatosságba. Végig a szemébe nézzek, és úgy írok. Csak néhány szót. Sötét színek, „jelmez”, kézcsók , antiszociális?  Ezeket csupán emlékeztetőnek írom fel csak, hogy eszembe jusson majd délután, mikor írom a jellemzést.
Művészet? Mostanában mindenre ráhúzzák a „művészet” szót. Vajon művészet lenne az amit csinál? Lehet kicsit utána kellet volna járnom, hogy pontosan mit csinál.
- Ne haragudjon meg a kérdésem miatt, de pontosan mivel is foglalkozik?
Újabb szó kerül a papírra: művészet.
- Nem gondolja, hogy a művészet mindenkinek mást jelent? Önnek ezt jelenti, másnak meg a absztrakt festményeket a galériák falain.
Nekem sem feltétlen a zene jut először eszembe a szó hallatán. És biztos vagyok benne, hogy ez mindenkinél változó. Tehát a művészet jelentése relatív.
Föntebb csúszok a fotelbe, hogy jobban kitudjam magam húzni, majd keresztbe rakom lábaim.
Troy Filemon
Média és művészet

Csüt. Feb. 22, 2018 12:29 pm

"Ne haragudjon meg a kérdésem miatt, de pontosan mivel is foglalkozik?"

Hosszú mosoly húz szét a képemen. Amolyan igazi.. mindenre felkent.

- Meglep.. hogy nincs tisztában vele... - és mosolygok. Tovább. Egyenest a szemeibe. Hogy miért a visszaértelmezett kérdések? Játék.. Játék az egész világ, és örökös kedvemre való az efféle.. Hát miért pont most ne játszadoznék??
Amikor újra kérdez.

Elmosolyodom.. megint.. és hátrahagyva a kényelmes ismérvet, előrébb húzódom. Megtámaszkodom.. A térdeimen(könyékkel)... És ahogy továbbra sem engedem a szemeit, újabb mosoly köszönt fel a képemre.

- A művészet az örök vágy... Valami megfoghatatlanra.. Valami kellemes, ami gyönyört kelt... Amit én adok, az az emberek legsötétebb fantáziájában rejtőzik. Álmokat adok! Olyan titkos sejtelmeket amit csak a hálószobák belső sötét falai rejtenek. Ön.. nem így gondolja? - és mosolygok. Továbbra is tartva a szemeit, ahogy lassan.. újra felemelkedem. A hátam újra, a háttámlán támaszkodik meg. De egyetlen pillanatra sem engedem a szemeit, csak tartom... kivéve amikor újra ívet vált a teste, a lábai pedig kereszteződve fűződnek.  
Megint elmosolyodok..
Sponsored content

12th Ave
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal