KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás

Seattle-i rendőrfőkapitányság

Admin
Admin
Admin

Avataron : J. Falahee | J. Coleman | C. Wood
Kor : 174

TémanyitásTárgy: Seattle-i rendőrfőkapitányság
Seattle-i rendőrfőkapitányság EmptyVas. Aug. 20, 2017 5:26 pm
 



 

Seattle-i rendőrfőkapitányság Tumblr_ouzoxu0wC41svzm7do3_r1_500





A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 30, 2018 12:59 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Waldemar Wagner
Waldemar Wagner
Igazság- és hadügy

Avataron : luke evans
Kor : 43

TémanyitásTárgy: Re: Seattle-i rendőrfőkapitányság
Seattle-i rendőrfőkapitányság EmptySzer. Jan. 03, 2018 6:51 pm
 



 


Én ezt nem értem. Mindig én vagyok az a hülye palimadár, akit kiszakítanak a munkából hülyébbnél hülyébb ötletekkel. Legutóbb a Seattle Film Intézetben kellett strázsáljak, mint valami nyakkendős majom, most meg ez. Fogalmam sincs arról, hogy a főnökség mit vár ettől, de ha meg akarnak szabadulni tőlem, azt egy sima ki vagy rúgva közléssel is lehet.  Nem kell állandóan teli szórni rendőri részre méltatlan munkákkal, bosszúképpen a remek modorom miatt.
- Most komolyan? - szalad fel a szemöldököm, meglátván a nőt, akit "illendő módon fogadnom kell". Az, hogy csinos nem kifejezés, s erről eszembe jut a filmintézetes Gerda-sztori, na meg a pletykahalom, ami utána elindult a kollégák között. Agnese azóta ki akar házasítani, hogy először beszélgetett Larsszal, hát kezdem azt hinni, hogy ennek van köze az egészhez ahelyett, hogy ki akarjanak hajítani vagy a felmondásomra játsszanak. De könyörgöm! Felnőtt férfi ember vagyok, aki össze tud szedni magától is egy nőt, ha akar.
Szemforgatásom csak azért nem kerül előtérbe, mert nem barlangban születtem, s időközben talpig egyenruhában elérek Olivia elé. Ott haptákba vágom magam a kisasszony előtt, s annak rendje és módja - meg kiadott parancsa - szerint "illendő" leszek vele.
- A nevem Wagner, Waldemar. Engem küldtek, hogy vezessem be a tárgyalóba Frost kisasszony.
Csak ő lehet, hiszen más civil - aki épp nem őrizetes vagy panasztevő - jelenleg nincs az épületben, s ha van is, akkor sem éppen ebben az előcsarnoki részben. Mondjuk ettől még vicces lenne, ha benéztem volna, s nem őt kellene pesztráljam a nap hátralevő részében. Jó lenne tudni egyébként, hogy mit keres itt. De talán majd ő beavat, ha már Agnese nem volt rá hajlandó, mondván hogy siet.
- Kövessen kérem! Netalán segítsek cipelni valamit?
Vissza az elejére Go down
Olivia Frost
Olivia Frost
Média és művészet

Avataron : Roxanne McKee
Kor : 31

TémanyitásTárgy: Re: Seattle-i rendőrfőkapitányság
Seattle-i rendőrfőkapitányság EmptySzomb. Jan. 06, 2018 6:31 pm
 



 

Nem rég kaptam egy felhívást miszerint jótékonysági bál lesz a helyi rendőrségnek, és ezen alkalmon felbuzdulva kitalálták, hogy naptárat kellene készíteni. A felhívás váratlanul ért, hiszen nem kis munka, és esetlegesen nem kis nevet tudnék ezzel szerezni. Így bolond lettem volna visszautasítani ezt a remekbe szabott lehetőséget. A másik opcióról ne is beszéljünk, hogy bizonyára egy halom jó képű férfi között süröghetek foroghatok egész nap. Más oldalról nézve viszont biztos, hogy ők se lesznek vakok, viszont munka közben nem igen szeretek flörtölni. Az üzlet az üzlet, meg amúgy is…Jó, mondjuk egy rendőrben csak meg lehet már bízni, legalább is emberileg. De vajon társként is? Az örök dilemma. Tényleg túl kellene ezen lépnem, mert soha nem fogok e téren előrébb jutni. És bevallom, kicsit kezd ciki lenni, hogy az ismeretségi körömben rajtam kívül nincs szingli, és többeknél már terve van véve a gyerek, vagy épp már úton van. Én meg itt állok egyedül a hülye félelmeimmel együtt.
Kaptam egy névsort, egy időpontot, és az egyik rendőrőrs címét, ahová mennem kell.
Aznap reggel összekészültem, vagy háromszor leellenőriztem, hogy meg van e mindenem, majd végre útnak indultam a megadott címre. Nem mondom, hogy nyugodt voltam, mert nagyon nem. Az őrsre érve a recepciónál bejelentkeztem, mire mondták, hogy menjek csak fel, valaki fogadni fog, segíteni meg minden.
Szerencsére nem sok mindent hoztam magammal, meg amúgy se sok mindenem van. Ha valaki ért a munkámhoz, akkor bizonyára azt állapítja meg, hogy valami harmad vagy negyedrangú fotós vagyok. Aztán az orra alá dugok pár képet, és megváltozik a véleménye. Volt már nem egy ilyen eset.
Na , de most itt állok, várok, nézelődőm, hogy valaki majd csak oda jön hozzám. Legalább azt megkérdezni, hogy ki vagyok, mit akarok itt. Végül egy egyenruhás rendőr veszi felém az irányt. Kissé zavarba is jövök, ahogy közelít felém. Ráadásul előnybe van, mert ő tudja kit keres. Viszont a neve ismerős, azt hiszem rajta volt a névsoron.
- Üdvözlöm, és köszönöm, de szólítson nyugodtan Oliviának Mr Wagner – mondom mosolyogva, majd kérdését halva elmosolyodtam.
- Nem kell köszönöm, megoldom – válaszoltam udvariasan.
- Kaptam pár nevet, nem tudom ebben is tud majd nekem segíteni, vagy csak a tárgyalóba kísér? – kérdeztem kíváncsian miközben elindultunk.
A tárgyalóba érve sajnálattal láttam, hogy semmi sincs elrendezve. Asztalok, székek, pár akta az asztalon.
- Itt csak lepakolhatok, vagy itt kell fotóznom, esetleg mozoghatunk az épületben? – néztem segítőmre kíváncsian, és kicsit tétován álldogáltam a tárgyaló ajtajában.
Vissza az elejére Go down
Waldemar Wagner
Waldemar Wagner
Igazság- és hadügy

Avataron : luke evans
Kor : 43

TémanyitásTárgy: Re: Seattle-i rendőrfőkapitányság
Seattle-i rendőrfőkapitányság EmptyCsüt. Jan. 11, 2018 6:37 am
 



 

Ha tudnam hogy barmilyen - illetoleg hogy egyaltalan milyen - listan rajta van a nevem, akkor vagy elso lenduletbol nagy balhet csinalnek vagy eletemben eloszor ok nelkul, hazugsagot hasznalva vennem ki a betegszabadsagomat azert, hogy egy masik bolygora utazzak. A fotozkodos exhibicionizmust a csaladbol egy masik Wagner jobban orokolte. Bar megkockazttatom azt is, hogy az a bizonyos Wagner az egyetlen a csaladban aki rendelkezik ilyen tulajdonsagokkal.
-Ebben az esetben orulok a szerencsenek Olivia!-mosolygok ra es bar kisse karcos a hanghordozasom azert tenyleg nem hazudok. A holgy csinos, s egyebkent is a jotekony tudatlansag kodeben lebegek jottenek pontos okat tekintve szoval semmi nem gatol, hogy orvendjek. Nem annyira mint egy lotto otosnek tennem de jobban mint egy pupnak az altajamon.
-Ahogy gondolja.-hagyom ra. Nem fogok eroszakoskodni, ha onerzetes es nem engedi hogy vigyem a holmijat akkor lelke rajta. Maradok annyiban, hogy en mutatom az utat. Egyebkent nem erheti szo a haz elejet, hiszen elozekeny voltam csak o nem kert belole.
-Osszevissza semmikeppen sem koricalhat, a vegen meg olyasmibe fut bele ami nem civilnek es plane nem egy torekeny holgynek valo - celzok itt az orizetesekre akik bar nem eppen ezen a szinten vannak de ha csak “epulet”rol van szo akkor akar belejuk is akadhat ha nagyon elkoborol. Mayfair olyan barom az ajtoban hogy siman elbuvolheti ket szep barna szempar. Vagy akarmilyen szinu.
-Megis merre szeretne menni? Es mire van szuksege a fotozashoz? Nezze el nekem a tudatlansagomat de elegge alultajekoztatott vagyok. Miert is erkezett pontosan?

//Bocsanat az ekezetek hianyaert, telefonrol erkezett a reag. Azert remelem igy is megfelel :$ : )
Vissza az elejére Go down
Olivia Frost
Olivia Frost
Média és művészet

Avataron : Roxanne McKee
Kor : 31

TémanyitásTárgy: Re: Seattle-i rendőrfőkapitányság
Seattle-i rendőrfőkapitányság EmptyPént. Feb. 09, 2018 9:18 am
 



 

Elkezdtem szépen lepakolni, meg felmérni a helyet. Remélem nem csak úgy gondolták, hogy itt fogok fotózni, mert ez a hely sötét, és lapos. Sivár , mint valami sivatag. Értem én, hogy rendőrőrsön vagyunk, de ettől még lehetne kicsit hangulatosabb, nem mint valami fekete fehér film, vagy valami kényelmetlen szoba. Nem azt mondom, hogy legyen kényelmesebb, otthonosabb, de na…Csoda , ha az ártatlanok is bűnösnek vallják magukat egy ilyen helyen? Szerintem nem.
A bemutatkozások túl is estünk, legalább a formaiságok egy részét gyorsan letudtuk. Még mindig pakolom a holmimat hol jobbra, hol balra, aztán vissza. Nem..valahogy nem találom a helyemet ebbe az irodába. Vagy lehet magától csak attól a tudattól vagyok feszült, hogy az őrsön vagyok, egy rendőrrel szembe.
- öhm, köszönöm a felvilágosítását. kóricálni semmiképp se szeretnék, még a végén tényleg oda lyukadok ki, ahová nem kellene. De ígértek nekem egy segítőt , aki azért jön velem, meg itt lesz – kicsit sem célzás akart lenni, hogy ez elvileg ő lenne, de akkor ezek szerint erről sem tájékoztatták. Remek a szervezés mondhatom.
- Én..e téren csak arra gondoltam, hogy a modelleket, vagy is Önöket,…téged más- más helyzetbe, helyszínen fotóznám le, ami azért pozitív beállítódást sugallna a rendőrségről is – mert hát ez is feltétele volt az egésznek. Negatív reklámot nem kelthetek.
- Semmi gond, úgy látszik a főszervező nem úgy adta át a dolgokat, ahogy azt kellett volna – válaszoltam sóhajtva.
- Szóval , ahogy már említettem nekem azt mondták, hogy kapok egy kísérőt, aki már az elején várni fog, és jön velem , beenged helyekre, ahol készíthetek képeket a modellekről – ezzel nyújtom is felé a papírost, amin a nevek vannak, köztük a sajátjai is.
- Egy jótékonysági naptár fotózásról lenne szó, aminek az eladás utáni ára azon családokat segítené, akik valamilyen erőszakkal szembesültek. Ezt a részét már nem én intézem , így nem igen tudok pontosabb adatokat mondani – mosolyodom el picit.
- A fotózáshoz csak a gépemre van szükség, elvileg a listán szereplők tudják,hogy mikor kell itt megjelenniük, de ahogy mondta nem maradhatok egyedül, és szívesebben keresnék világosabb, hangulatosabb helyeket az alanyokkal, mint ezt a szobát. Ez kiindulási helynek jó lesz. Témákat majd az érkezők szerint válogathatnánk, mert hát gondolom nem egy rangban helyezkednek el – villantottam egy újabb apró mosolyt, hátha kicsit leveszem a lábáról és segít nekem, mert én nem ismerem a helyet, nem ismerem az érkezőket, így azt se tudom mit vállalnának be, vagy mit nem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom


TémanyitásTárgy: Re: Seattle-i rendőrfőkapitányság
Seattle-i rendőrfőkapitányság Empty
 



 

Vissza az elejére Go down
Seattle-i rendőrfőkapitányság
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal
Similar topics
-
» Seattle Beach
» Recepció (Seattle Times)
» Kiállítótér (Seattle Art Museum)
» West Seattle Gimnázium
» Stúdió (Seattle Film Intézet)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Seattleites :: Játéktér :: 
Seattle
 :: 
Város
-
Ugrás: