HomeHome  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share|

Under The Needle tetováló szalon

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Admin
Admin

Avataron : J. Falahee | J. Coleman | C. Wood
Kor : 168

TémanyitásTárgy: Under The Needle tetováló szalon
Vas. Márc. 27, 2016 1:22 pm

First topic message reminder :

Vissza az elejére Go down

Nyssa Kaianae-Plyseckaja
Egészségügy

Kor : 34

TémanyitásTárgy: Re: Under The Needle tetováló szalon
Szer. Nov. 02, 2016 10:04 pm

- Egyszerűen csak a lehetőségnek örülök, hogy nem kell letennem a szikét és teljes mértékben elhatárolódni a test működésétől. De nincs ember, akit néha ne viselne meg egy ilyen munka - én mindig is a gyerek áldozatok láttán készültem ki. Ha valaki olyan kicsi és törékeny, akkor a családjának az lenne a feladata, hogy védje őt, szeresse és babusgassa. De ez nem történik meg mindig, és sokszor én is komoly késztetést érzek rá, hogy a családon belüli erőszak áldozatait villamosszékbe küldjem. Az a szerencse az egészben, hogy nem csak én gondolom így. Szinte minden börtönlakó egyet ért abban, hogy a gyerekek szentek és sérthetetlenek. Aki gyereket bánt, annak odabenn nem lesz fényes élete, zaklatás, erőszak, késelések sora várhat rá a pályafutása során, minimum. Ez a gondolat a legvigasztalóbb, amikor egy újabb halálra éheztetett vagy éppen verés miatti belső sérülésekben elhunyt alig húsz kilós kicsi vár rám az asztalon. A rendszer hibás, amiért hagyja ezt megtörténni, de ha rajtam múlik, akkor bizony az utolsó szabad tettük lesz ez...
- Mindennap felkelni, a lehetőségekhez képest boldognak lenni, folytatni. Ez a logikus - vagy elvárható. Mert mindenki másképp éli meg a dolgokat. Van, akinek könnyebben megy a haladás, másnak évekig kell küzdenie azért is, hogy pár centivel feljebb kerüljön a gödörben. Én a magam részéről úgy érzem, már a szélénél vagyok. Csak meg kell találnom a megfelelő gyökeret, amelybe kapaszkodva könnyedén kihúzhatom magamat. És most csak képletesen értem a gyökeret, nem valami szemét alakra gondolok, aki kihasználhat és félredobhat, ha úgy tartja kedve. Azt soha az életben nem fogom megengedni senkinek. Ennél mindig is több női büszkeségem volt és maradni is fog. Lehet, hogy nem én vagyok a legfiatalabb egy bárban és nem is a legszebb, de biztos, hogy nem azért megyek haza egyedül, mert mindenki elkerül. Hogy kit viszek el vagy hagyok ott, az mindig is az én döntésem lesz. Egy olyan döntés, amelyet, ha nem tudok meghozni, az bizony a véget jelenti már...
- Szerintem nem hívnak be, amíg nem szakad minden kötél. Mikor utoljára szabad napon próbálkoztak meg vele, egy viktoriánus úrinő teljes ruhatárát láthatták viszont rajtam, fűzővel, hatalmas szoknyával, esernyővel és mindennel... - és ez nem vicc. Éppen a történelmi napokon voltam és a viktoriánus divatról tartottam előadást, mikor rám telefonáltak, hogy ott és azonnal be kell mennem a tetthelyre és nem érdekli őket, hol vagyok és mit cisnálok. Természetesen a hullát valami jó népszerű pláza egyik emeleti erkélye alatt találták, így mindenkit azonnal riadóztatni kellett és a rendőrségi diszpécser két percenként hívott egész úton, hogy hol vagyok. Mit mondjak, nem volt kellemes a dolog, főleg kiszállni az autóból, előkeresni a táskámat a csomagtartóból és úgy mindenestül besétálni a tetthelyre. Na, addig tartott a siethetnék, amíg meg nem látták a szerelésemet, utána már inkább kivárták azt a tíz percet, amíg átöltöztem a hullavizsgáló kezeslábasba. De persze a hajam, sminkem és a többi még így is maradt és látványos volt.
- Valószínűleg igen. De azt hiszem, itt a művész végre... - pillantok fel a függöny felé, amely mögül egy izmos, harmincas éveiben járó és igencsak kitintázott férfi bukkan elő kellemes mosollyal. Igen, nekem vele volt megegyezésem és ő adta az időpontot is. Amihez képest csak negyed órát késett. Nem is rossz. - Szerintem te hamarabb végzel, ha megvársz, szívesen meghívlak egy kávéra vagy ebédre - ajánlom fel neki kedvesen, miközben felállok, hogy kövessem a kedves tetoválót a hátsó szobába rajzolni és helyet foglalni a kínzó széken. Ha nem lennék ennyire elszánt, már biztos, hogy egy ideje leléptem volna. Előre tudom, mennyire nem lesz ez kellemes. De azt is, hogy évekig vártam rá...

//nem akarok még zárni, de sajnos nincs ötletem rá, hogyan tudnánk átvezetni az egész beszélgetést, miközben mindkét karakter a gép alatt fekszik, szóval remélem, megfelel ez a megoldás
Admin
Admin

Avataron : J. Falahee | J. Coleman | C. Wood
Kor : 168

Pént. Jan. 06, 2017 1:29 pm

játék vége

Leander :: Jackie :: Dwayne
Ajánlott tartalom