HomeHome  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share|

Telekommunikáció (Sigmund)

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Admin
Admin

Avataron : Mr. Hunnam | Dornan | Mitchell
Kor : 167

TémanyitásTárgy: Telekommunikáció (Sigmund)
Csüt. Ápr. 07, 2016 12:47 am

First topic message reminder :

Telefon, sms, csipogó, e-mail (közösségi oldalak messengereit nem használja)
Vissza az elejére Go down

Sigmund Gallagher Mallors
Egészségügy

Kor : 42

TémanyitásTárgy: Re: Telekommunikáció (Sigmund)
Hétf. Feb. 12, 2018 9:42 pm

Mivel ament kapok lányomtól arra a hívásra, nem fecsérlem az időt további sms írására. Letelepszem az irodám kanapéjára, s tárcsázom Sadiet.

calling Sadie

- Szia Kincsem! Szóval merre is van az a folyamatosan, amerre úton vagy? Kicsit bőségesebben is fogalmazhatnál, ha már ennyi kilométer választ el minket egymástól. - feddem meg finoman, de azért nem teljesen komolyan. Oké, felnőtt nő lassan, el kell fogadjam, hogy nem mindenről számol be nekem, de azért szeretném, hogyha még lenne esélyem hallani valamit róla a semmi különös vagy a sok minden-en kívül. - Mi az, ami a legjobban tetszett eddig Disneylanden kívül?

Drive until you lose the road

Or break with the ones you've followed
Sarah Mallors
Oktatás

Kor : 19

Szer. Feb. 14, 2018 12:19 am

Amint elküldtem az üzenetet miszerint, hogy hívhat szuggerálni kezdtem a telefont, amíg fel nem csendült a már oly ismerős nóta.

Daddy

- Tudom, tudom.. De annyi mindent csinálunk, hogy már szinte forog velem a világ, ha belegondolok, hogy egy nap alatt mennyi utat megtettünk, hogy mi mindent megnéztünk. De ne aggódj, mindent felvettem, úgyhogy ha lesz egy kis időm és energiám, akkor meg is vágom és feltöltöm majd, hogy megnézhessétek ti is. - Persze nagyobb nézőközönség elé igyekszem tárni a vlogjaimat, bár ez nem azt jelenti, hogy nem kell alaposan meggondolnom, hogy mi is kerüljön bele. Főleg, hogy tudom apa is bármikor megnézheti. - Az egész kultúra megnyerő... Olyan, mintha egy teljesen más élet tárulna elém. Imádom a kis falukat! Egyszerűen csodálatosak. Az pedig csak rátesz egy lapáttal, hogy nem annyira zsúfoltak.

end call

Š kristen

Sponsored content

Telekommunikáció (Sigmund)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2