KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás

Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház)

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Admin
Admin
Admin

Avataron : J. Falahee | J. Coleman | C. Wood
Kor : 174

TémanyitásTárgy: Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház)
Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház) EmptyHétf. Május 16, 2016 12:31 am
 



 

Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház) 2mnqk61


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 17, 2016 10:31 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Emmett Brooks
Emmett Brooks
Törvényen kívüli

Avataron : Boyd Holbrook
Kor : 38

TémanyitásTárgy: Re: Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház)
Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház) EmptyHétf. Május 16, 2016 12:55 am
 



 




zene

Kénytelen voltam új telefont beszerezni miután a sajátomat szarrá törtem, amikor a falhoz basztam a kedves nejem hívása után. Gyakorlatilag hamarabb csókolózott össze az a kibaszott készülék a nappalimmal, minthogy elküldhettem volna a picsába, amiért egy ilyen hívással közölte csak lazán, arrébb viszi pár száz mérfölddel a fiamat. Igazán bájos volt tőle, hogy megkérdezte mégis mi a faszt szólok ehhez. Hülye tyúk!
Most, hogy anyám meghalt és a húgom is itt van, meg a nejem és a fiam is, nem maradt más választásom, minthogy hazarongyoljak én is. Visszaköltöztem a városba, amit kamaszkoromban láttam utoljára, nem véletlenül. Kibaszottul nem hiányzott – Heather viszont igen és Jacob is –, de még az ő hiányuk sem tudott rávenni, hogy vissza egyen a fene. Egészen eddig.
Becuccoltam anyám házába – neki már kurvára nem kell a sírból –, Heather meg beköltözött a belvárosba. Kényelmes és jobb is ez így, legalább nem zavarjuk egymás köreit és nem kell lakbért se fizetnem. Király.
Az esti verekedés – nem szimplán balhé, pénzért bunyózok – úgy ment, mint máskor is szokott. Mivel illegális buli, szabályok szinte nincsenek, a szemem alatt alaposan felrepedt a bőr és gyanúm szerint megrepedt pár bordám is, az ökleim pedig elég szarul és sebesen festenek, de volt már rosszabbul is.
Jacobot kértem meg, hogy kurva gyorsan derítse ki, mégis hová a fenébe költözött az asszony a kölyökkel. Jah, az meg csak hab a tortán, hogy a pöcsfej sógorom is itt van. Komolyan, lassan összepisálom magam a jobbnál jobb hírektől.
Leparkolok a kapott cím előtt, a cigi még lóg a számból, amikor kiszállok és bevágom a Mustang ajtaját. Minden vagyonom ez a kocsi, de nem csak poénból tartom, versenyezni is ezzel szoktam.
Elhajítom a cigit és minden szívbaj nélkül megyek be a kapun – ha zárva van, simán átmászok a kerítésen, ha alacsony, akkor egy ugrással, ha magas, akkor is bejutok – és aztán egyenesen az ajtóhoz, amin dörömbölni kezdek. Nem ám finom kopogással, hanem istenes zörgéssel püfölve a fát, addig, amíg ki nem nyitja az ajtót valaki. Ha nincs itthon, akkor akár egész nap is képes leszek itt maradni. Ilyet nem játszunk, hogy csakúgy lenyúlja a kölykömet a kurva életbe már!
- Hol van a fiam? – nesze neked szia, amikor felbukkan és nem, a hangom se sokkal kedvesebb, mint az ábrázatom. Kibaszott pipa vagyok.
- Mondd, neked totálisan elmentek otthonról?! Rád jött az agybaj vagy mi a fasz?! – nem gondolta tán, hogy egy költözés közben!!!!! megejtett röpke hívás után megússza annyival, hogy többé a képem se látja. Eszemfaszom megáll, de komolyan.
- Connor! – kiáltom el magam, hogyha a házban van, akkor hallja csak a hangom, elvileg a kölyök még szeret és ragaszkodik hozzám.
- Bazmeg nem elég neked, hogy úrikedved szerint láthatom, de el kellett idáig rángatnod?! Mi a pöcsömért nem voltál képes ezt előre megbeszélni velem?!
Vissza az elejére Go down
Megan Brooks-Harper
Megan Brooks-Harper
Polgárság

Avataron : Amanda Seyfried
Kor : 36

TémanyitásTárgy: Re: Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház)
Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház) EmptyHétf. Május 16, 2016 1:22 am
 



 


Emmett & Megs

Itt voltunk már lassan két hete, de a dobozokkal még mindig nem végeztem. Időbe telt, mire sikerült elintézni errefelé a dolgokat, ráadásul a műhellyel is eszméletlen sok meló volt. Apám hülye haverjairól nem is beszélve, akik nem fogták fel, hogy bezárt a kapu a feketén szerzett alkatrészek terén. Nem szüntettem meg végleg a plusz bevételi forrást, de Connor miatt nagyon minimálisra fogtam a dolgot és inkább a műhely eredeti céljára koncentráltam. Valószínűleg szereztem jó néhány haragost, de szerintem túlteszem magam rajta. A legtöbben amúgy is tudják, hogy Ron rendőr, úgyhogy annyira nem akarnak packázni velünk, hála az égnek.
A műhely mellett ott volt az ovi vadászat is, ráadásul az első napokban újrajátszottuk a beszoktatást, hiába járt már San Francisco-ban a kiskrapek már több mint egy éve oviba. Teljesen új a környezet, így sokkal egyszerűbb volt neki is és nekem is. Szimpatikusak voltak az óvónők, úgyhogy nem aggódtam túlzottan a dolog miatt, ráadásul Connor-nak is tetszett a hely, úgyhogy hamar túlestünk az első kritikus pár napon. Áldás az a gyerek, komolyan mondom, őt legalább (még?) nem sikerült elcsesznünk.
Ma nem mentem be dolgozni, én vagyok a vezető, úgy ítéltem hát, kivehetek egy szabadnapot, a két szerelő fiú boldogul nélkülem is. Muszáj volt végre befejezni a kipakolást, mert jó néhány doboz ácsorgott még a nappaliban. Ezekkel foglalatoskodtam, éppen a könyvekkel teli került terítékre, amikor meghallottam a lefékező autót és az erős ajtócsapódást. Ha nem Seattle-ben lennénk, azt hinném, a férjem az, hiszen megismerem a kocsi hangját, nem egyszer hallottam már, de mivel nem számítok rá, így úgy vélem, valamelyik szomszéd az, nem is foglalkozom vele. Egészen addig, amíg valaki úgy el nem kezd dörömbölni az ajtón, hogy tényleg megijedek, kiszakítja a helyéről. Ő az. Tudom és kész. Más nem dörömbölne ilyen őrülten az ajtón és tudom, hogy rohadt pipa a történtek miatt, meg is értem. Hát ez szép menet lesz.
- Hát nem itt - amilyen a fogadj Isten, olyan az adjon is, úgyhogy én se osztogatok sziákat. Komolyan, mi a franc bajuk van a férfiaknak? Már olyan alapvető illemre sem futja, hogy köszönjenek? Eszem megáll… - Oviban, mint minden normális gyerek ilyenkor - árulom el az igazat, hiszen mégiscsak az apja. Azt meg rohadtul remélem, hogy nem fog elrobogni az oviba és kirángatni őt onnan, mert akkor tuti dühbe gurulok.
- Nem, nem jött rám az agybaj és örülnék, ha uralkodnál magadon - figyelmeztetem, mielőtt még kellemetlen meglepetésként érné egy esetleges pofon. Sosem szerettem, ha kiabál velem, mert akkor én is kiabálni fogok. Bár Connor nincsen itthon, úgyhogy igazándiból simán lehetne, de nem itt az utcán. Kár lenne már most lejáratni magamat a szomszédok előtt.
- Szép. Most már hazug is vagyok? - forgatom meg a szemeimet, amikor Connor után kiált. Mit nem lehet elhinni abban, hogy oviban van? Majd pont rejtegetni fogom előle? Ha azt akarnám, nem szóltam volna a költözésről sem, csak úgy eltűnök az életéből. Ennyire taplónak ne nézz már!
- Mert nem lehetőség volt a költözés. Muszáj volt jönnöm. És ha visszavennél a kurva nagy képedből egy kicsit és lehiggadnál, akkor talán el is mondanám, miért kellett iderángatnom a fiunkat - tártam szélesebbre az ajtót, fáradjon csak be, mert a kedves köszöntéssel ellentétben én nem akarok rosszat neki és kizárni sem zártam az életünkből. Arról nem tehetek, hogy van akkora nyomorék, hogy ezt ne vegye észre.
- Lehiggadtál? Vagy ordibáljunk még egy sort, mindenféle szarságot vágva a másik fejéhez? - fordultam felé immár odabent, mellkasom előtt fűzve össze a karjaimat.
Vissza az elejére Go down
Emmett Brooks
Emmett Brooks
Törvényen kívüli

Avataron : Boyd Holbrook
Kor : 38

TémanyitásTárgy: Re: Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház)
Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház) EmptyHétf. Május 16, 2016 1:43 am
 



 

Helló-szia-szevasz meg a tököm akkor lesz, ha képessé válik emberszámba venni és minimálisan tisztelni, legalább csak annyira, mint a gyereke apját és mondjuk nem az utolsó kibaszott pillanat után szól, hogy amúgy hatszáz mérföldnyire viszi a kölykömet. Addig viszont akkora arccal állítok be, amekkorával akarok és az bizony nem kicsi, most sem.
- Mér' akkor mégis hol a faszomban van? Remélem nem annál a nyomoroncnál a kurva élet! – morgok egy sort nem annyira az orrom alatt. Sosem bírtam a tesóját, ő se engem, nem egyszer vertük laposra már egymás pofáját, szóval ez nem újdonság. Mondjuk azok után, hogy annak idején lelotyózta a terhes feleségemet, nem tudom, hogy Meg mi jó égért áll még vele szóba – arról nem is beszélve, hogy egyáltalán nem tartom jó ötletnek, hogy Connor minimálisan is a közelében legyen –, leginkább annak a számlájára írom a dolgot, hogy a nők alapvetően nem teljesen komplettek sok esetben. Biztos rajta volt a havi baj vagy a faszom se tudja mi, amikor eszébe jutott megint szóba állni azzal a faszkalappal.
- Meddig? – hát nem vagyok teljesen meggyőződve arról, hogy tényleg ott van a kölyök, de ha mégis, akkor tudni akarom mikor van vége a gyerekmegőrzőnek.
- Még én uralkodjak magamon?! Te vagy az, aki elrángatod idáig a beleegyezésem vagy a megkérdezésem nélkül és még én vegyek vissza?! Megártott neked az esős időjárás vagy mi?! – gesztikulálni azt ilyenkor nagyon megy, magamra és rá mutogatni, közben pedig fel-alá járkálni vagy megállni, de akkor is mozgásban maradni – tudom, anomáliának tűnik, de nekem megy –, mint egy ketrecbe zárt vad, úgy is érzem magam.
- Nem akarod, hogy válaszoljak erre a kérdésre. – állok meg végül, hogy higgadjak és csípőre raknám a kezeimet, ha a bordáim miatt nem húzná össze a képemet a fájdalom. Azért nem grimaszolok, mint a fürdős kurva, de érzem, hogy fáj a picsába is már.
Ráemelem jelenleg épp rendkívül mogorva képem és mivel kussban maradok, leeshet neki, hogy rendben, hajlandó vagyok kicsit visszafogni magam, de csodákat azért rohadtul ne várjon. Ellépek mellette, kezemmel még szélesebbre tárva egy lökéssel az ajtót és amint tettem pár lépést befelé, megállok és visszafordulok felé. Összefonom a mellkasom előtt mindkét karomat.
- Nem mondanám, hogy egy rohadt Zen kert lettem, de nem üvöltözök tovább egyelőre. Szóval hallgatlak, mi a fenéért jöttetek pont ide?! – morgom el és rohadtul kíváncsi vagyok, hogy mégis miféle magyarázattal fog előrukkolni.
Vissza az elejére Go down
Megan Brooks-Harper
Megan Brooks-Harper
Polgárság

Avataron : Amanda Seyfried
Kor : 36

TémanyitásTárgy: Re: Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház)
Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház) EmptyHétf. Május 16, 2016 2:02 am
 



 

- Azonnal fogd vissza magad, Emmett, mert még rusnyábbá teszem a képedet! - nem emelem meg a hangom, még nem, de éppen elég fenyegető él kúszik a szavak mögé, hogy tudja, nem viccelődöm. Tényleg betöröm az orrát, ha még egyszer nyomoroncnak nevezi a bátyámat. Történt köztem és Ron között nem egy szarság, de én biztos nem fogom elküldeni. Túl sok mindent köszönhetek neki, hogy felhúzzam az orrom és azt mondjam, nem állok vele többet szóba.
- Délután négyig - adom meg neki a választ, mert ezt ismét csak olyan információnak vélem, amit joga van tudni. - Ugye nem akarsz magánakciózni? - ráncoltam a homlokomat, mert már csak az kellene, hogy berongyoljon az oviba a gyerekért. - Amúgy sem tartom túl jó ötletnek, hogy ezzel a képpel mássz elé. Emlékszel a feltételeinkre, ugye? - az én úrikedvemhez tartozott az a kikötés is, hogy túl látható sérülésekkel ne jöjjön Connor közelébe és ami most volt a képén, az több volt, mint látható sérülés.
- Istenem, mekkora szemét vagy, komolyan mondom. Ítélkezni azt rohadtul megy, ugye? - kezdtem dühös lenni és egy percig sem akartam titkolni előle. Amúgy sem tudtam volna, azon kevesek közé tartozott, akik képesek voltak olvasni minden apró rezdülésemből is akár. - Hallottad már azt a mondást, hogy más szemében a szálkát, magáéban a gerendát se? - vágtam oda neki, mert az nem pálya, ha én nem kérdezek tőle és nem kérem ki a beleegyezését, de ő a gyerek születése után is minden gond nélkül piált, hiába mondtam neki, hagyja abba. Magának köszönheti a helyzetet, én figyelmeztettem.
- Óh, persze! - nevettem fel hitetlenkedően. - Igazad van, nem akarok több hazugságot hallani - rázom meg végül a fejem és tárom ki az ajtót előtte, jöjjön csak beljebb. Mit is vártam tőle? Eddig sem volt képes változást mutatni, ezután sem fog.
Csak a szemem forgatom meg, ahogyan ellép mellettem és még jobban kivágja az ajtót. Becsukom, úgy fordulok felé és mivel nem pofázik, tényleg látom rajta, hogy megnyugodott valamelyest. Nem üvöltözik tovább egyelőre. Egyelőre. Szuper.
- Az apám meghalt - csapok a közepébe egyenest, bár annyira nem ismerték egymást, hogy Emmett-et annyira meghassa a dolog, de fontos eleme a sztorinak. - Rám hagyta a műhelyt, én pedig nem akartam eladni, úgyhogy idejöttem - sétáltam beljebb, egyenesen a konyha felé. Mivel a nappali-konyha nagyjából egyben volt, így nem másztam ki a látóteréből, ha utánam forgott esetleg. Tudott a műhelyről, meséltem róla, hogy apa nem csak legális bizniszben utazik és mivel rám hagyta az egész kócerájt, ez a része is beletartozik. - Kérsz valamit inni? - tiszta udvarias vagyok, egy szava sem lehet!
Vissza az elejére Go down
Emmett Brooks
Emmett Brooks
Törvényen kívüli

Avataron : Boyd Holbrook
Kor : 38

TémanyitásTárgy: Re: Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház)
Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház) EmptyHétf. Május 16, 2016 2:27 am
 



 

- Már rászorul a te védelmedre? – vetem még oda, mert nekem ne jöjjön ezzel. Nem fogok a kedvéért sem úgy tenni, hogy nem tartom annak a bátyát, ami. Hagyjuk már, hogy majd pont a saját – jó vicc – nejem lesz az, aki nekem esik, miatta. Komolyan a pofám leszakad.
- Mégis, hogy a faszomba? Elmondtad tán, hogy melyikbe írattad be? – a címét se közölte, csak annyit, hogy ebbe a városba jön. Jó poén. Mondjuk az, hogy miként is derítettem ki, hol is lakik már egy más dolog, de nem varázsütésre megy egy ilyen infó megszerzésének ideje és nem, nem szoptam ki a kisujjamból, hogy hol is van a gyerekem.
- Pff… te és a feltételeid... – forgatom meg a szemeimet. Tudja jól, hogy miből élek, így pedig gyakorlatilag alig van olyan, hogy ne legyen valami sebem, ütésnyom rajtam vagy véraláfutás és így tovább.
Bezzeg az rohadtul nem zavarta gyerekkorában, hogy az apja is folyton ilyen képpel mászkált, úgy tűnik sikerült elfelednie, hogy miként is nőtt fel és lám, mint azt a mellékelt ábra mutatja, így is felnőtt, teljes ember lett belőle, szóval rohadtul nem vágom miért is félti annyira pont tőlem a saját fiamat.
- Eddig is tudtad mekkora egy szemét rohadék vagyok, nem?! Akkor meg ne játszd itt nekem a dráma királynőt baszki! – túl sokszor rágtuk már át magunkat ezen. Jah, én vagyok a rohadt köcsög, tudom, lejárt lemez, mondj valami olyat, amit még nem toltak a képembe vagy hatezerszer.
- Tartsd meg a mondásokat meg a hegyi beszédet magadnak, mert engem aztán kurvára nem izgat. – nem vagyok kíváncsi az ilyen bölcselkedő szarságokra. Mondom, amit gondolok, nem lehet olyan nagyon idegen tőle sem ez a dolog, emlékeim szerint legalábbis neki éppen annyira ami a szívén az a száján, mint nekem.
- Na látod, ezzel én is éppen így vagyok. – ha belém marsz Cicám, akkor én is beléd, az adok-kapok mindig is rohadtul jól ment, úgy tűnik van, ami kibaszottul nem tud változni az évek alatt.
Bemegyek és kíváncsian állok elébe a magyarázatnak, amit úgy tűnik minden kertelés nélkül is vázol fel.
- És úgy gondolod, hogy ennyi, mert te nem akartad eladni azt a kócerájt, simán elég ahhoz, hogy így lépj le?! Ezt ez kurva fasza. – most kivételesen az orrom alatt ejtem el a megjegyzést, de azért úgy, hogy ő is hallja és megdörgölöm a képem, ami szar ötlet volt tekintve, hogy mekkora seb van az arcomon. A picsába már!
- Részvétem az öreged miatt. – teszem végül hozzá, nyugodtabban, mint eddig, de az valahogy kimarad a társalgásból, hogy anyám is meghalt. Nem akarok ebből ilyen egymásra ígérgetést csinálni. Basszus.
Megindulok utána, nem maradok a nappali vagy bejárat vagy ahol megálltunk részen, mivel nem ismerem a házat, meg amúgy is, vele van beszélnivalóm.
- Aha kösz. – bólintok is egyet röviden.
- Látom segítséged, az nem sok van. – nem kell nagyon körbenéznem, hogy lássam, a cuccaik még dobozokban dekkolnak.
- Maradhatok bútort tologatni, vagy dobozokat cipelni, ha akarod. – nesze neked, vissza tudok venni a képemből, amihez nagyban járul hozzá, míg én anyámat, ő az apját temette el.
- Connor nem is hiányolt? El se köszönhettem tőle. – elvégre arról nem volt szó, hogy én is ide hordom a cuccaim és áttelepszem ebbe a városba. Nem is tudom, akarom-e hallani a választ, rohadtul szarul esne, ha a saját fiamat nem érdekelné, hogy hetek óta nem is láttuk egymást.
Vissza az elejére Go down
Megan Brooks-Harper
Megan Brooks-Harper
Polgárság

Avataron : Amanda Seyfried
Kor : 36

TémanyitásTárgy: Re: Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház)
Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház) EmptyHétf. Május 16, 2016 3:00 am
 



 

- Na jó, ezt most hagyjuk abba - dörgöltem meg az orrnyergemet. Már most belefáradtam ebbe az egészbe, úgyhogy én az én részemről inkább nem mennék bele jobban. Ez mindig is kényes terület volt, mert mindkettőjüket szeretem és választani közülük a világ legszarabb dolga. Nem is akarom, hogy részem legyen benne.
- Érdekes módon éppen itt állsz a küszöbömön, amikor a címet sem mondtam el - biccentettem enyhén oldalra a fejemet, így néztem a véraláfutásosan is sármos képét. Hogy csinálja ezt? Hogy még így is tök jól néz ki… - Egyébként bocs, hogy felértékeltem a képességeidet - vontam meg a vállam, én csak örülök, ha nincsen tudatában az óvoda címének, így nem kell attól tartanom, hogy felkapja a gyereket.
- Tudom, hogy rohadtul nem vagy kibékülve velük, de ez van - engem nem túlzottan zavar a dolog, hiszen ebben nőttem fel, számomra ez teljesen természetes részét képzi a pénzkeresésnek. De tudom, hogy ez nem feltétlenül jó dolog, hogy ennek rohadtul nem kellene természetesnek lennie. És nem akarom, hogy Connor is ebben nőjön fel. Ezt is ezerszer elmondtam már neki, de mindig ugyanoda jutunk. Mintha falnak beszélnék. Meg mintha ő is falnak beszélne. Mind a ketten ragaszkodunk a saját álláspontunkhoz.
- Dráma királnyőt? - nevettem fel újfent. - Nem láttál még drámázni, ne is akarj, drágám - csóváltam meg a fejem. Ha már ezt drámának ítéli, akkor mit szólna, ha tényleg elkezdeném csinálni? Ne akarja megtudni, mind a ketten jobban járunk. Amúgy sem szoktam drámázni, semmi értelme nincsen.
- Oké. Pedig nagyon sokat lehetne belőlük tanulni, tuti nem ártana - engem sem kell félteni, ha adok-kapokról van szó, az egyszer biztos. Éppen úgy nem izgatnak a beszólogatásai, mint ahogyan ő sem veszi fel az enyémeket.
- Mikor hazudtam neked? - kérdezem komolyan, ezúttal minden piszkálódástól mentesen. Nem rémlik, hogy bármikor is megmásítottam volna előtte az igazságot.
- Szóltam, hogy elköltözünk, nem tudom, miért kell ekkora ügyet csinálni ebből az egészből - oké, fordított esetben én is a hajamat tépném, de hülye lennék beismerni, hogy köcsög voltam és máshogyan kellett volna intéznem a dolgokat. - Megtörtént, kész, nem tudom visszacsinálni - burkolt bocsánatkérés, ezt neki is tudnia és értenie kell. Ennél nyíltabban úgysem fogom kimondani.
- Köszi - sóhajtok egyet, mintha ezzel egész egyszerűen kiadnám az eddig bennem zizegő feszültséget. Egyáltalán nem meglepő, hogy milyen természetességgel lavírozunk a hangulatok között, nem is csodálkozom rajta, mindig is ezt csináltuk.
- Sört? Üdítőt? Gyümölcslevet? - sorolom a készletet, ami fellelhető idehaza, aztán dönt, mit is szeretne ebből.
- Nem igazán, Connor a gyerekszéken kívül mást nem igazán tud tologatni. De a játékait pöpecül elrendezgette - meséltem immár sokkal oldottabb hangulatban, még mosolyogni is képes voltam. - Igazán hálás volnék érte - válaszolok őszintén, mert például a szekrény sem a helyén van, azzal már nem bírtam el.
- Dehogynem, hiányolt, de mivel azt mondtam neki, még úgyis látjátok egymást, megnyugodott és nem akart mindenáron hozzád rohanni - újabb apró mosoly jelent meg a szám szegletében, ahogyan odavittem neki a kért italt. - Amúgy is jelenleg nagyobb fejtörést okoz, hogy meggyőzzem arról, nem vagy rossz ember - emeltem rá a tekintetemet. Őszintén mondtam azt, amit, de nem szabad újdonságnak lennie számára, hogy nem tartom (annyira) rossz embernek és soha nem akarnám bemártani a fiunknak. Szüksége van rá és szereti, szeretném, ha ez még jó sokáig így maradna.
- Legalább nyertél? - céloztam a szeme alatt terpeszkedő sebre és bizony, az ökleit is láttam. Kíváncsi voltam, hát kérdeztem, mert minden szarság ellenére még mindig fontos nekem.
Vissza az elejére Go down
Emmett Brooks
Emmett Brooks
Törvényen kívüli

Avataron : Boyd Holbrook
Kor : 38

TémanyitásTárgy: Re: Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház)
Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház) EmptyHétf. Május 16, 2016 3:36 am
 



 

Hirtelen emelem a levegőbe mindkét kezem, jelezve, hogy szerintem is hagyhatjuk a témát. Szerintem a büdös életben nem fogjuk a bátyával csipázni egymást, kár erőltetni a dolgot. Ha rajtam múlik, a fiam közeléből is lekoptatom, kicsit sem örülök annak, hogy körülötte legyeskedik, amikor is szerinte pont attól lett lotyó az anyja, hogy megfogant vele. Nem, ezt nem tudom benyelni, míg élek, tuti nem.
- Jah, azt is gondolom csakúgy elfelejtetted mi?! – vetem oda és azt nem kommentálom, hogyan is kerültem ide pontosan. Olyannyira nem nagy titok, ki tudja logikázni, ha akarja. Jacob is zsaru és ráadásul ebben a városban. Tartozik nekem és ma is barátomnak tekintem, innentől kezdve pedig nem kérdés, hogy ki is segített.
Nem zavar, hogy megnéz – még élvezem is –, én is szoktam őt, amikor épp nem vagyok rohadt pipa rá. Bár az is tény, hogy ruha nélkül szívesebben nézegetem, de ez most rohadtul nem ide tartozik.
Egyezményes jelet mutatok neki röviden a középső ujjammal, amikor a képességeimet firtatja. Akkor gondolom ezek alapján nem is fogja elárulni, hová vitte a fiam, nem baj, előbb-utóbb azt is kiderítem.
- Nincs, amit még ne láttam volna belőled. – húzódnak grimaszba az ajkaim, mert szerintem senki nem ismer úgy minket, mint mi egymást, de persze lehet, hogy tévedek. Jó ideje zár már ki az életéből, éppen csak bepillantást engedve olykor, amikor úgy van kedve hozzá. És ezzel egyébként az őrületbe kerget.
- Nem tudom Cicám, mondjuk, amikor nem volt arról szó, hogy elszakítod tőlem a fiamat. – szúrok oda gunyorosan. Oké, kidobott otthonról, eljöttem. Oké, nála maradt a gyerek, mégiscsak az anyja és jobb szülő is nálam, amit mondjuk sose vallottam be neki, de tudom, hogy így van, plusz Connor még kicsi. Oké, szabályokat állított fel, hogy mikor láthatom vagy nem láthatom a gyerekem, de arra nem tértünk ki, hogy el is viszi magával akármikor is és ez ugyan nem konkrétan hazugság – mert szóba sem került a dolog soha – mégis becsapva érzem magam. Faszom, nekem egyre megy.
- Menj a picsába! Szerinted mégis miért vagyok pipa? – most őszintén, ha én fognám Connort és mennék arrébb hatszáz mérföldet a szövetségi rendőrséget akasztaná a nyakamba, hogy előkerítsenek a fiunkkal együtt. Én csak az ajtajában bukkantam fel, kurvára nem csináltam ügyet a dologból, csak kibaszottul felszívtam az agyam rajta.
- Hát tényleg nem. – én így fogadom el a ki nem mondott bocsánatkérést. Értjük mi egymást, ha nagyon akarjuk.
Csak bólintok egyet, természetesnek vélem, hogy kifejezem a részvétemet és ezt azzal mutatom meg a legjobban, hogy lejjebb teszem az arcomat. Fegyverszünetet hirdetek, tessék, ennyire vagyok szemét rohadék.
- Sört. – most mi van?! Nem fogom megjátszani, hogy gyümölcslé-szopogató lettem, amikor kurvára nem.
Büszke vigyor mászik fel a képemre, amikor Connorról beszél és arról, milyen ügyes kiskrapek.
- Nem lep meg, remek kölyök. – naná, hogy az, a mi fiunk, az én fiam, még szép, hogy valamit faszán csinál meg.
- Nem tesz semmit. – vonok vállat. Azért mondtam, hogy maradok segíteni, mert szeretnék, így pedig nem várok érte hálát. Meg egyáltalán semmit sem.
Jól esik hallani, hogy azért hiányolt a fiam és ettől újabb őszinte mosoly kerül a képemre.
- Kösz. – veszem át a sört és kinyitom, mielőtt azonban beleinnék, elkerekednek a szemeim.
- Mégis honnan a faszomból szedte, hogy rossz ember vagyok? – a döbbenet egyelőre nagyobb, semmint, hogy azonnal rávágjam, emögött is Meg fivére van mi?! Egyelőre azonban még tart a meglepetés ereje.
Hirtelen a kérdését nem tudom hová tenni, de aztán leesik, hogy a tekintete a kezeimre és az arcomon lévő sebekre siklik.
- Jah, egész jól fizetett, de lehet vesztenem kellett volna. Mert egy hónapig nem biztos, hogy megint ketrecbe szállhatok és összességében így nagyobb lesz a veszteség. – annak az egy hónapnak inkább hat hétnek kellene lennie, de ahogy magamat ismerem úgysem várom ki a dolgot és amíg nem tudok újra harcolni, nem csak pénztől esek el, de az edzésektől is távol maradok, ami mindenképpen szívás.
- Nem baj, majd vezetek addig. Szóval… átvetted a műhelyt? És, hogy megy? – ha már említette, akkor rákérdezek a dologra.
- Amúgy mit kellene arrébb toljak, vigyek stb? – iszok bele a sörbe végre és közben körbe mutatok a lakásban, hogy mit szeretne arrébb állítani, mert akkor megcsinálom.
Vissza az elejére Go down
Megan Brooks-Harper
Megan Brooks-Harper
Polgárság

Avataron : Amanda Seyfried
Kor : 36

TémanyitásTárgy: Re: Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház)
Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház) EmptyHétf. Május 16, 2016 12:21 pm
 



 

Nem is várom el, hogy kedveljék egymást, bár nem mondom, tudnék neki örülni, de mivel teljes mértékben veszett az ügy, inkább próbálok villámhárító lenni kettejük között - több-kevesebb sikerrel. Azt viszont soha nem szerettem, ha előttem szapulják a másikat és tuti mindig szólni fogok érte, bármennyire is gyűlöljék egymást.
- Jajj Emmett, hagyd már abba ezt a hülye picsogást! - emeltem égnek egy pillanatra a tekintetem. - Mennyibe telt volna felemelni a telefont és beleszólni, hogy hahó, küldd már át azt a szaros címet - forgattam meg végül a szemeimet. Nem, miért is tette volna? Így sokkal könnyebb rám kenni az egészet, amiben mondjuk sáros voltam, tudom jól, de ha megkérdezi, elmondtam volna a címet, nem kell ebből ekkora ügyet csinálni.
- Szeretnéd, mi? - kúszik kis cinkos mosoly szám sarkába, amint meglátom a felemelt középső ujját. Kezd egyre viccesebb irányba haladni a beszélgetésünk és lassan tényleg ott tartok, hogy inkább nevetek ezen az egész szitun. Mert ha eltekintünk a sértő-sértett fél felszíntől, akkor szerintem rohadt vicces ez az egész szitu.
- Ha te mondod - vontam meg a vállam. Igazándiból egyetértettem vele, mert tényleg nincs olyan dolog, amit még ne látott volna belőlem, szimplán csak nem szoktam drámázni. Kiabálni és dühöngeni azt igen, de az én szememben teljesen más a kettő.
- Elszakítom? Tudod mi lenne az elszakítás? Ha hoznék egy szaros távoltartási végzést - ő is gunyoros, én is az vagyok. Nem léptem meg eddig ezt a lépést, pedig tudja jól, hogy simán megtehetném és valószínűleg az én javamra döntene a bíróság, de soha nem állt szándékomban beköpni, hogy mivel is keresi a kenyerét. Arról nem is beszélve, hogy nem áll szándékomban elszakítani tőle a fiát, mert az mindkettejükkel hatalmas kicseszés volna és ekkora szemétláda még én sem vagyok.
- Oké, oké, felfogtam! - megadó a hangszín, mégis valami vidámság bujkál a szavak mögött. Most már tényleg nem kell sok, hogy elnevessem magam. - Egyébként baromi vicces vagy, amikor őrjöngsz és ilyen hatalmasokat gesztikulálsz - utánoztam egy pillanatig, mit szokott csinálni, hogy aztán mégiscsak elnevessem magam. Kuncogás volt inkább, semmint igazi nevetés, de határozottan jókedvről árulkodott. - Édes - tettem még hozzá, mert a mai napig nem tagadtam, hogy még mindig képes volt magával ragadni a mosolya, vagy a sármos képe.
Csak bólintottam a sörre és vettem is ki a hűtőből. Azokon már rég túlvagyunk, amikor azért szóltam, piásan ne akarjon vezetni. Inkább Connor-ról beszélek neki, hogyan ügyeskedett a kipakolás ideje alatt.
- Az bizony - értettem egyet, hiszen tényleg remek kölyök volt, ha valamit, hát akkor őt jól csináltuk. Lehet nem tesz semmit, hogy marad, de én értékelem, ennél többet viszont nem fogom hangoztatni, ossza be a hálámat.
- Elcsípett kiabálások és nem mellesleg az a tény, hogy nem laksz velünk és a találkozóitok mindössze a hétvégékre csökkentek - adtam meg neki a pontos választ. - Okos gyerek, nem kell semmit sem bebeszélni neki - teszem még azért hozzá, mielőtt túlságosan beleélné magát abba, hogy Ron a saját apja ellen hangolja a fiát. Nincs így. Bármennyire is gyűlöljék egymást, azért erre a bátyám sem lenne képes - legalábbis rohadtul remélem!
- Borda? Vagy valami komolyabb? - kérdezek az egy hónapnyi gyógyulási időt hallva. Elég sokszor ápoltam az apámat és őt is ahhoz, hogy megtanuljam, milyen sérüléshez mennyi gyógyulási idő szükségeltetik és ha neki egy hónap kell, az már nem piskóta. Már ha az egy hónap tényleg annyi és nem akarja lecsalni a végét. Amiért egyébként nagyon pipa lennék rá.
- Át, igen - bólintással toldottam meg a szavaimat. - Még csak egy hete igazgatom, de jól megy. Akadnak kisebb zűrök, de semmi olyan, amit ne tudnék kezelni - apám széleskörű vásárlói körét nehéz volt leépíteni, de nem akarok felesleges kockázatot. Megmaradok a szűk belső körnél és annyi bőven elég.
- Azt a szekrényt szeretném oda - mutattam először a szekrényre, majd arra a pontra, ahová szeretném, hogy átkerüljön. - De nem tudom, mennyire okos dolog megerőltetni magadat a sérüléseidet tekintve - akár elmondta, akár nem a bordákat, akkor sem vagyok hülye, hogy olyannak tegyem ki, amivel árthatok neki. Mondanám, hogy nem érdekel, csinálja csak, ha már felajánlotta, de vele szemben nem egészen így működnek a dolgok.
Vissza az elejére Go down
Emmett Brooks
Emmett Brooks
Törvényen kívüli

Avataron : Boyd Holbrook
Kor : 38

TémanyitásTárgy: Re: Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház)
Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház) EmptyHétf. Május 16, 2016 3:06 pm
 



 

- Falhoz basztam a telefonom, oké?! És kurvára nem tudom a számod fejből. – forgatom meg a szemeimet, a fecnit meg már rég elhagytam, amire felírtam, arra az esetre, ha esetleg összetörném a mobilt, ami nálam fogyóeszköz. Hát noh, kissé indulatosan tudok reagálni erre-arra, például, ha feleségem közli, hogy rohadtul elviszi magával a fiam egy másik városba.
- Eszedbe juthatott volna mondjuk magadtól is. – ha már annyira szeretjük hangoztatni, hogy én vagyok a szemét köcsög, ő meg a felelősségteljes anya, akkor neki jusson már eszébe az ilyen és ne nekem, basszus.
- Naná, van tíz perced? – azért a mérgem mellett egy pofátlan félvigyor is felmászik a képemre. Tíz perc se kéne, egyfelől, mert pontosan tudja, hogyan is szeretem, ráadásul olyan kurva régen nem volt már benne részem, hogy tuti nem küzdenék az élvezet ellen hosszasan. Az első körben legalábbis.
- Nem értesz egyet? – szalad feljebb a szemöldököm a homlokomon. Jah, ha rám hagy valamit, abba is képes vagyok belekötni, de ezt is megszokhatta már.
- Ne szarakodj velem Meg! – szinte csak sziszegem a szavakat és bár eddig se voltam éppen nyugodt, ezt most faszásan komolyan, éllel a hangomban mondom, miközben a tekintetem szikrákat lenne képes hányni. Ne akarja megtudni mire lennék képes, ha meglépné ezt és végleg elzárna a kölykömtől.
Most a másik kezemmel is mutatom azt a bizonyos középső ujjas egyezményes jelet, amikor már a mozdulataimba is beleköt. Hát a faszomat már!
Grimaszolt vigyort küldök felé, amikor leédesez, majd egy szemforgatás is érkezik mellé, csakhogy érezze a törődést részemről is.
Lenyugszom, a fiamról meg szívesen hallok, szóval megérkezik a büszke mosoly is a képemre. Szeretem a kis szarost, nagyon is, mégiscsak az enyém (is).
Az viszont rohadtul meglep és ki is akaszt, hogy rossz embernek tart. Jó, oké, aláírom, jó ember sem vagyok, de a saját fiam ne így gondolkozzon már rólam, a kurva élet!
- Nem én raktam ki magam. – ezt most kivételesen nem vita indítás miatt jegyzem meg, de azért csak kicsúszik halkan, miközben elhúzom a számat. Na tessék, elvileg azért mentünk szét, hogy a gyereknek jobb legyen, ehhez képest azt értük el, hogy azt hiszi szar alak vagyok. Kibaszott fasza, mondhatom.
- Borda. – pillantok rá, miközben csípőmmel a konyhapultnak támaszkodok lazán, kezemmel a már megkapott és kinyitott sörrel.
- De megmaradok. – mondjuk elég szarul néz ki, de a póló alatt nem látszik, csak fáj olykor, ha rosszul mozdulok, ennyi. Az, hogy alapból is folyamatosan sajog, már nem ügy, kibírom.
- Milyen zűrök? – persze, hogy érdekel mégis miféle szarakodások vannak, na meg az, hogy Meg biztonságban van-e a zűrök alatt és kapcsán. A gyerekem anyja, aggódom érte, még ha nem is mutatom ki nyálas módon. Elég, ha én tudom és kész.
- Oké, nem pálya. – leteszem a sört a pultra és átmegyek a szekrényhez.
- Meg, életben maradok. – hagyjon ezzel, mert a falnak megyek, vagy ahhoz vágok valamit. Ha nem lennék képes arrébb mozdítani ezt a szart, hát képen hugyálnám magam.
Oldalról fogok rá a bútorra és nekiveselkedek. Nem mondom, hogy nem nyilall azonnal az oldalam, tiltakozásul az ellen, amit csinálok és jah a képemet is összehúzza a fájdalom, de nem hagyom abba. Összeszorítom a szám és elmozdítom a szekrényt oda, ahová Meg kérte.
- Baszki miből van ez, ólomból?! – tudtommal fából, de beszarok milyen nehéz, nem csodálom, hogy nem bírta egyedül mozgatni.
Egyik kezem az oldalamra teszem a fájdalmas rész fölé, másikat a csípőmre és a mennyezetet bámulva várom, hogy legalább levegőt kapjak attól a fájdalomtól, ami most belehasít.
- Van valami fájdalomcsillapítód? – nyögöm ki nagy nehezen és elvonszolom magam a kanapéig, hogy aztán nem túl elegánsan rázuttyanva üljek le. Felhúzom a pólót magamon, csodásan mély lila és kék kurva nagy foltban a bőröm ott, ahol jelenleg kibaszottul fáj is. Fasza.
Vissza az elejére Go down
Megan Brooks-Harper
Megan Brooks-Harper
Polgárság

Avataron : Amanda Seyfried
Kor : 36

TémanyitásTárgy: Re: Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház)
Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház) EmptyHétf. Május 16, 2016 3:55 pm
 



 

- Hát az szívás - állapítottam meg a nyilvánvalót. Szomorú, hogy nem tudja fejből a telefonszámom, én bezzeg tudom az övét! Muszáj voltam a fontosabbakat megtanulni, amikor először vágtam falhoz a telefonomat és odalett az összes számom. Ez a telefon hajigálás családi szokás, nem csodálkozom, hogy ő is falhoz vágta a sajátját.
- Igen, eszembe juthatott volna, de teljesen mindegy lett volna, hiszen a falhoz vágtad a telefonod - persze, hogy simán képes vagyok a magam javára fordítani ezt a helyzetet is, mert az, hogy beismerjem, nem volt fair tőlem a dolog, az már teljesen más téma és nálam nem is játszik.
- Amíg ilyen köcsög vagy velem, addig egészen biztosan nincsen - biggyesztettem le a szám szélét, megjátszva az egész szituációt. Ő is köcsög volt, én is az voltam, de nehogy azt higgye, hogy idejön, dühöng egy sort, aztán majd csak úgy térdre esek előtte. Meg a fenéket.
- Máshogyan látjuk a helyzetet, ennyi - vontam meg a vállam. - És jelenleg semmi kedvem nincsen megint átrágni magunkat ezen az egészen - fűztem még hozzá. Főleg, mert ha az egyetértésembe is belekötött, akkor a véleményembe is bele fog és semmi kedvem nincsen jelenleg hozzá.
- Annyira gyűlölöm, hogy csak a számodra fontos szavakat vagy képes meghallani a mondandómból - forgattam meg a szemem kissé dühösen. - Nem szakítottam el tőled a gyereket és szeretném nyomatékosítani benned, hogy nem is áll szándékomban. Így már érted? Képes vagy felfogni? - ha szájba kell rágni, akkor szájba rágom, de a fenébe is, nem szarakszom vele, ennél nyíltabban azonban nem tudom a képébe tolni. És ha így sem látja, akkor az már nem az hibám.
- Höhöhh, ne légy telhetetlen! - dobok rá még egy adag pimaszságot, amikor a másik kezével is bemutat. A grimaszolt vigyorát látva csak szélesebbre szalad a mosoly képemen. Tényleg édes.
- De a miértekkel te is nagyon jól tisztában vagy - teljesen nyugodtan közlöm a szavaimat, nem akarok egy újabb vitába belemenni. Elégszer csaptunk már össze emiatt. - Egyébként meg ne aggódd túl. Egyszer kérdezte csak meg, hogy rossz ember vagy-e, de úgy tűnik, megelégedett a válaszommal, mert azóta nem kérdezősködött, csak annyit, hogy mikor jössz - próbáltam csitítani kicsit és jobb színben feltűntetni a dolgokat, mint amilyennek hiszi őket. Nem olyan szar ám és amint mondtam, én is azon vagyok, hogy Connor ne higgye azt az apjáról, hogy rossz.
- Ezt örömmel hallom. De akkor sem hiszem, hogy bordasérüléssel ilyen vígan kellene ficánkolnod - nem akarok az az agyára menős, aggódós feleség lenni, főleg most, hogy már csak egy házban sem lakunk, de akkor sem szeretném, hogy csak nagyobb kárt tegyen magában miattam.
- Te is tudod, apámnak milyen kiterjedt ismerősi köre volt és miféle alvilági körökben mozgolódott olykor - vezettem fel azt a bizonyos zűrt. - Connor miatt eszembe sem jutna a műhely ezen részét is ilyen szerteágazóan ápolgatni, úgyhogy elkezdtem leépíteni a fószereket - nem aggódtam túl a helyzetet, mert eddig semmi olyan nem volt, ami komolyabb aggodalomra adhatott volna okot és bízom benne, hogy a továbbiakban sem lesz példa ilyesmire.
- Oké, oké - emelem meg mindkét kezem, hogy ezzel is jelezzem, nem szólok erről többet egy szót se. Csinálja csak, de aztán ne mondja, hogy én nem szóltam előre.
Látom, ahogyan nekiveselkedve eltorzul az arca, de csak a szám kezdem rágcsálni, majd mikor észreveszem az ösztönös mozdulatot, inkább magamnak is kerítek egy sört és abból kortyolgatok, amíg Emmett a helyére tolja a szekrényt.
- Pedig még bele sem pakoltam a cuccokat - nyilván látja, hogy fából van, szóval nem a költői kérdésre válaszolok. Nem mondom, hogy nem fut át rajtam némi aggodalom, miközben a plafont bámulva várja a csodát, így amint elhangzik a kérdés, már megyek is a gyógyszeres doboz felé. Abból előhalászva némi bogyót, meg aztán felkapva a sörét indulok vissza és nyújtom át neki a muníciót, de mivel látom az oldalát, még nem ülök le mellé, visszafordulok a konyhába. Tiszta konyharuha kerül elő, azt tartom a hideg víz alá, hogy ezzel térjek vissza.
- Na vidd arrébb a cseppet sem löttyedt valagadat - célzok ezzel arra, hogy szeretnék leülni mellé, húzódjon arrébb, hogy odaférjek. Egyik lábam magam alá húzva telepedek le mellé és veszem szemügyre azt a lila foltot. - Jól elintézted magad - teszem a hideg borogatást a lila felületre, hátha valamit segít kicsit enyhíteni a fájdalmát. Nem csavartam ki teljesen a rongyot, de az érdekel a legkevésbé, hogy vizesebb, mint kellene. - Tiszta lökött vagy - csóválom meg a fejemet, ajkaimon mosoly játszik. Attól még, mert nem vagyok a ketrecharcok ellen, igenis veszélyes dolognak tartom, pláne, amikor így kell látnom.
- Na, használ valamit? Vagy próbáljunk ki más fájdalomcsillapítót? - kunkorodik pimaszul feljebb szám széle, rá bízva, miféle következtetésre jut a szavaimat követően.
Vissza az elejére Go down
Emmett Brooks
Emmett Brooks
Törvényen kívüli

Avataron : Boyd Holbrook
Kor : 38

TémanyitásTárgy: Re: Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház)
Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház) EmptyHétf. Május 16, 2016 4:50 pm
 



 

- Az. – hagyom rá a nyilvánvalót, hogy aztán szemforgatással fogadjam a replikáját.
- Esküszöm, direkt baszod fel az agyam. – jegyzem meg az orrom alatt morogva és ezzel gyakorlatilag egyet is értve vele. Tényleg nem tudta volna megadni a címét azok után, hogy összetörtem a mobilt. Bár mondjuk nem mintha szándékában lett volna vagy valami.
- Mér', ha azt mondom kabbe kérlek vagy szopj le légyszi, megteszed? – és akkor már mindjárt nem vagyok ekkora köcsög, elvégre kértem, amit nem szokásom egyébként semmilyen szinten és semmivel kapcsolatban sem.
Persze, pofátlanul vigyorgok azért, hiába tudom – sejtem –, hogy mi lesz erre a válasza. A dühöngés mellett igazán megfér némi humor is, sosem volt ezzel gond eddig.
- Jó! – engedem el ezzel a témát végül én is. Amúgy is veszekszünk, elindítani mellette egy másikat már annyira felesleges, főleg, hogy nem egyszer lezongoráztuk már ezt korábban. Meg szerintem a jövőben is le fogjuk még néhányszor.
- Ajánlom, hogy ez így is maradjon. – és ebben a legkisebb mértékig sem viccelek. A gyerek az enyém is és részt is akarok az életéből, nem hagyom, hogy teljesen kizárjon, ha esetleg ez lenne a szándéka. Bár meg kell valljam őszintén – kizárólag saját magamnak – nem feltételezem róla, hogy képes lenne rá.
- Tudod, hogy az vagyok, ha rólad van szó. – pimaszkodok vissza egy újabb széles vigyorral a képemen. Hagyom, hogy a megjegyzésnek meglegyen a maga sikamlós éle is. Nem hazudok, sosem tudtam betelni vele, mindig is odáig voltam minden egyes porcikájáért már a legelejétől. Basszus, ilyenkor kibaszottul tud ám hiányozni! Ő és mi együtt. Faszom, hogy ezt is képes voltam elszúrni…
- Te meg már Connor előtt is nagyon jól tisztában voltál azzal, hogy milyen vagyok. – nem zsákbamacska voltam, tudta milyen lóra tesz velem, amikor pozitív lett az a terhességi teszt. Ha nem ilyen csókát akart, akkor nyilván másikat kellett volna választani, de neki én jutottam és nem, nem vagyok hajlandó változni, mi a fasznak tenném?! Nem fogok kifordulni önmagamból, mert ennyi erővel valaki tök más lennék, olyan, amilyen és aki nem vagyok.
- Látni szeretném. – hallod Bébi, szeretném és nem pedig akarom, már ami a szóhasználatot illeti. Tudok én, ha akarok és bízom abban, hogy észreveszi, most is épp próbálok olyan lenni, amit elvár tőlem azért, hogy átölelhessem a fiamat.
- Ha beadom kulcsot, legalább nem lesz többé, aki rád törje az ajtót. – vigyorgok rá komolytalanul. Egyébként marha jól esik az aggódása és ez persze a legpofátlanabb módon van a képemre írva.
- Ha valakinek be kell törni a képét, szólj és elintézem. – tényleg vannak olyanok, akik a szóból nem, de a verésből annál inkább értenek és ebben (is) számíthat rám Meg. Szívesen szerelem le akármelyik seggfejt, ha kell, ezen igazán nem múlik.
Nekifogok bútort tolni és persze, hogy nem esik jól a repedt bordáimnak, de ettől még teszem és befejezem a dolgot. Hogy aztán majd' összehugyáljam magam a fájdalomtól. Kibaszott élet!
Átveszem a bogyókat és a sört, majd benyelem őket és leöblítem az alkohollal.
- Kikérem magamnak a löttyedtet. – grimaszolok, aztán arrébb mászok, hogy elférjen mellettem.
Felszisszenek, amikor a vizes rongyot az oldalamhoz érinti és élesen veszem a következő lélegzetet.
- A kurva életbe! – szűröm a fogaim között, mert ez fáj, de mocskosul.
- Látnád a másikat, ő néz ki szarabbul. – pillantok a nejemre és naná, hogy van bennem hiúság és büszkeség is, tényleg a másik fasz járt rosszabbul.
Meg mellett kapaszkodok meg a kanapé háttámlájában, miközben a tekintetem végig a feleségemen tartom.
- Tudod, hogy nem vagyok normális, sose voltam. – eresztek meg egy csibészes vigyort, ami csak szélesebbé válik a kérdését hallva. Elengedem a háttámlát és átkarolom Meget.
- Na gyere ide. – kérem, mert jelen pillanatban az odahajolás sem volna a legkellemesebb mozdulat, inkább közelebb húzom, ha engedi.
Ujjaim a szőke tincsek közé túrnak a füle alatt és mindenféle szemérmesség nélkül csókolom meg, magamnak birtokolva ajkait és nyelvét is.
Vissza az elejére Go down
Megan Brooks-Harper
Megan Brooks-Harper
Polgárság

Avataron : Amanda Seyfried
Kor : 36

TémanyitásTárgy: Re: Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház)
Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház) EmptyHétf. Május 16, 2016 5:43 pm
 



 

- Nem tudom, miről beszélsz - vágok ártatlan arckifejezést, mintha tényleg fogalmam sem volna arra, mire is gondol. Pedig nagyon is jól tudom, tisztában vagyok vele, mire vagyok képes, mondjuk úgy, hogy szeretem feszegetni a határaimat.
- Na látod, tudsz te szépen is, ha akarsz! - válaszoltam először ennyit, tovább incselkedve vele. - Egyébként igen, elképzelhető, de csak a megfelelő ellenszolgáltatásért cserébe - a pofátlan vigyor az én képemen is ott ül, ugyan egy kicsit halványabb, mint a drága férjemé, de magam sem vetem meg a humort a dühöngés mellett, közben.
- Így fog, Emmett. Ha rajtam múlik, akkor így fog - ezt megígérhetem neki, viszont nem árt tudni róla, hogy ez nagyban függ tőle is. Amíg ilyen szintjen tartja az illegális dolgait, addig semmi kifogásom ellene, de nem szeretném, ha komolyabb bajba keveredne, mert akkor.. nem, ebbe nem szeretnék belegondolni.
- Reméltem is - még egy kacsintást is megengedtem magamnak a pimasz megjegyzést követően. Tisztában voltam azzal, milyen hatást váltok ki belőle és voltam olyan piszok is mellé, hogy ki is használtam, nem is egyszer, mint ahogyan ő sem fukarkodott a maga „erejével”.
- Igen, ez így van. Ennek köszönhető, hogy nem akarok semmilyen távoltartási végzést lobogtatni az orrod előtt és az ajtót sem csaptam még rád - nekem továbbra sem volt semmi problémám az életvitelével, mert nekem ez sajnos - vagy nem sajnos -, de természetes volt. Nem akarom, hogy Connornak is az legyen.
- Oké, persze - bólintottam, nem tiltakozva a dolog ellen. Én is sokkal kedvesebb vagyok, ha a másik oldalról is ezt tapasztalom. - Délután megyek érte az oviba, ha gondolod, megvárhatsz itt minket. De valamit kezdeni kell az arcoddal - szögeztem le előre, ne érje meglepetésként, hogyha majd előállok a sminkkészlettel, ha úgy dönt, megvár minket.
- Remélem tudod, hogy ez nem vigasztal túlzottan - válaszoltam komolyan az ő komolytalanságára. Nem tartottam magam egy karót nyelt személynek, de azért nem is szerettem, ha ilyesmivel poénkodik. Nekem ez nem volt vicces.
- Mindenképpen - amúgy sem nagyon tudom, kihez fordulhatnék, ha eldurvulna a helyzet. Ugyan Ron ott van, de éppen elég, hogy a műhely miatt már tartja a száját, nem akarom még nagyobb veszélybe sodorni. És bár annak sem örülök, hogy a férjem menne neki azoknak a debella állatoknak, de inkább nem gondolkodom ezen, ez legyen akkor probléma, ha tényleg beüt a krach.
A bútortologatás nem éppen úgy sikerül, ahogyan azt szerettem, szerettük volna, úgyhogy hozom a gyógyszert, aztán a borogatást is.
- Éppen azt mondtam, hogy egy cseppet sem löttyedt, észlény - forgattam meg a szemeimet, hangom nevetős éllel csendült, mielőtt ledobtam volna magamat mellé.
- Css, nyugi, ettől jobb lesz, hidd el - próbálom csitítani, mert én elhiszem, hogy fáj, de igyekszem óvatosan csinálni és lehetőleg minél kevesebb fájdalmat okozni neki. - Nem is vártam mást tőled - válaszoltam őszintén, ajkaimon széles mosollyal. Tudtam, hogy jó abban, amit csinál, nem egyszer láttam már és szurkoltam neki. Ha ő így néz ki, el tudom képzelni, milyen lehet a másik csávó.
- Tudom. Nem véletlenül szerettem bele az idióta fejedbe - kunkorodott újfent feljebb szám széle, ahogyan továbbra is az arcát szemléltem. Nem kellett kétszer kérnie, egyből engedtem a húzásnak és hajoltam közelebb. A borogatást elengedtem, ami így ugyan lecsúszott róla, de talán a másféle fájdalomcsillapító amúgy is hatásosabb lesz, mint az a vizes rongy.
Tenyerem simult a mellkasára, hogy míg csókra hajoltam közelebb, kicsit igazgathassak is magunkon. Feltett szándékom volt eldönteni őt a kanapén az oldalsó karfa irányába, hogy aztán lovagló ülésben helyezkedjek fölé.
- Azt hiszem erre már nem lesz szükséged - suttogom ajkaira, pimasz fény csillan a tekintetemben, ahogyan a már feltűrt póló szegélyére fogva húzom le azt róla.
Vissza az elejére Go down
Emmett Brooks
Emmett Brooks
Törvényen kívüli

Avataron : Boyd Holbrook
Kor : 38

TémanyitásTárgy: Re: Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház)
Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház) EmptyKedd Május 17, 2016 11:48 am
 



 

- Pont annyira nem tudod, mint amennyire szőke herceg vagyok fehér lovon. – horkanok egyet a szemforgatás mellé. Meg a faszomat nem tudja, hogy mennyire képes felbaszni, ha akar és nem merő véletlenségből teszi meg. Az agyam elszáll ettől a nőtől, de komolyan. Minden értelemben.
Kaján vigyor szélesedik a képemen, egyik karomat pedig az ajtófélfának támasztom, ahogy közelebb lépek hozzá.
- Sose fukarkodtam az ellenszolgáltatással. Kinyaljalak vagy megujjazzalak cserébe? Vagy a kettőt együtt? – ha a pofátlanságot arckifejezésbe öntenék, tuti az én képemet toldanák mellé, legalábbis ebben a percben nagyon is így vélem.
Azonban a nagyon is szókimondó sikamlósság elszáll – meg az agyam is –, eleresztem hát az ajtófélfát és hagyom elillanni a pillanatnyi jókedvet, amíg nem érünk az egyéb dolgaink végére Connor kapcsán.
- Nagyon helyes. – bólintok egyet végül. Egyelőre hiszek neki, hogy nem szándékozik jobban elszakítani a fiamtól a már meglévő felállásnál. Ez sincs túlságosan ínyemre, ha viszont egyáltalán nem láthatnám, asszem' kurvára vörös köd lepné el az agyam.
Csak vissza sikerül kanyarodnunk a könnyedséghez. Tény, hogyha róla van szó, telhetetlen tudok lenni, mindig is az voltam és valószínűleg mindig is az leszek. Még ennyi év után is képes teljesen bepörgetni – minden értelemben – és ezt mocsok jól tudja ő is.
- Akkor ezt megbeszéltük. – veszem tudomásul egy bólintással, hogy nem óhajtja azt a végzést a későbbiekben sem. Helyes.
- Mit? Ki akarsz mázolni? – kicsit meghökkenek a gondolaton, nem mondom, de ha ez kell, ahhoz, hogy láthassam a kölykömet, akkor legyen, szarok bele, nem érdekel mivel akarja a fejemet lepacsmagolni.
- Héé! – ujjaimat az álla alá csúsztatom, hogy így érjem el, a szemembe nézzen.
- Nem patkolok el olyan könnyen, oké?! – a korábbi komolytalanság helyett ez most nagyon is komolyan hangzik. Nem kell, hogy aggódjon miattam. Nem áll szándékomban feldobni a pacskert még jó ideig.
Őszintén mondom, ha valakit helyre kell agyalni, akkor szívesen megteszem a kedvéért. Eggyel több vagy kevesebb bunyó nem számít, ráadásul ha sok mindenben nem is, ebben pont számíthat rám Meg.
- Siketségemre nincs mentségem. – vigyorgok fájdalmam közepette, de nem sokáig, mert, ahogy arrébb mozdulok, az nem esik túl jól. Az már sokkal inkább, hogy mellém fészkelődik a nejem.
Melyik férfinak ne esne jól hallani azt, amit most nekem mond az asszony?!
Fájó bordák ide vagy oda, az ajkai, a csókja után vágyódom. Míg egyik kezem a tarkóján pihen meg, addig másik a derekáról csúszik a fenekére, főleg, hogy jelzi, vízszintesbe kerülne inkább. Engedek és elfekszem a kanapén, vele együtt. Fejem a karfán támasztom meg és helyezkedek is kicsit, ahogy a csípőmre ül.
- Úgy véled? - kaján vigyorra húzódnak ajkaim a csók közben az elejtett szavakra és neki segítve mozgolódok megint, hogy lekerüljön rólam az a póló. Nem a legkellemesebb maga a mozdulat, de az amiért lekerül már nagyon is.
Valamit valamiért, ha rólam lejött, akkor róla is, így most én kapaszkodok meg az ő felsőjében és kezdem lehúzni róla, ehhez pedig kicsit fel is ülök megfeszített hasizmokkal. Faszom a kibaszott bordáimba, hogy még ez ellen is tiltakoznak, fájdalomgrimaszt csalva vonásaimra. Viszont a gyógyszer kezd hatni, kevésbé vészes most, mint eddig.
Tenyerem a hátán szalad feljebb, finoman húzva így magamhoz ismét, ahogy visszafekszem hanyatt.
Ajkait csókolom újra, táncba hívva nyelvét is sajátommal, szenvedélytől túlfűtötten téve tanúbizonyságot arról, mennyire is akarom és kívánom őt minden egyes apró porcikájában.
Vissza az elejére Go down
Megan Brooks-Harper
Megan Brooks-Harper
Polgárság

Avataron : Amanda Seyfried
Kor : 36

TémanyitásTárgy: Re: Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház)
Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház) EmptyKedd Május 17, 2016 6:33 pm
 



 

- Pedig jól mutatnál fehér lovon - pimaszkodom újfent, teljesen mást ragadva ki a mondatból, mint aminek szánta volna. - Bár a fekete musztáng se utolsó - lövök el egy igencsak gyenge poént, de ha már úgyis arról beszélünk, milyen mesteri érzékem van a felidegesítéséhez, akkor ki nem hagyhatok egy ilyet.
- Pontosan tisztában vagy vele, hogy ezen a téren ugyanolyan telhetetlen vagyok, mint te - haraptam rá alsó ajkamra és néztem rá kihívóan egyetlen szívdobbanásnyi időre. Aztán elszállt a pillanat, komolyabb vizek felé eveztünk, úgyhogy minden pimaszság leolvadt a képemről, ahogyan Connor és a láthatás került szóba. Tudom jól, hogy a jelenlegi helyzetnek sem örül túlzottan, de mind a ketten hoztunk és hozunk a mai napig áldozatokat a fiunk miatt, ennél jobban azonban nem szeretném elzárni tőle. Egyiküknek sem tenne jót. Nekem se, ha már itt tartunk.
- Ne aggódj, van egészen szolid színű rúzsom is - pimaszul kunkorodott feljebb szám széle, ahogyan ismét húzni kezdtem az agyát. Nyilván nem bohócot akarok mázolni a képére, egész egyszerűen csak halványítani kicsit azon a szem alatti lila folton, hogy Connor ne ijedjen meg tőle. Ha pedig nem kér belőle, akkor majd visszajön és meglátogatja akkor a fiát, ha halványodik a lilaság, ebből nem engedek.
A komolytalan kijelentése merőben mást vált ki belőlem, félelmetes, hogyan lavírozunk a könnyed és a komoly érzelmek között egyébként. Hagyom, hogy felemelje az államat, nem jövök zavarba attól, hogy a szemeibe kell néznem, a szavait hallva viszont halvány mosoly kúszik a képemre.
- Oké - toldom meg egy bólintással is a szavamat, megnyugodva kissé. Bár tény, hogy mondani könnyű az ilyesmit, főleg annak, aki úgy keresi a kenyerét, ahogyan Emmett-et, de ha azt mondja, hiszek neki. Amúgy is tudja, hogyha nagyon durván elintézné magát, én is gondoskodnék róla, hogy hosszabb legyen a felépülési ideje, csak úgy szimplán házastársi szeretetből.
Mellé telepszem, csak vigyorogva csóválom a fejem a siketségét érintő megjegyzését hallva. Talán meg kéne mosni a füled, drága, de nem pimaszkodom tovább, mert sokkal érdekesebb fordulatot vesznek a dolgok, minthogy egy újabb hülye poént lőjek el.
Végigfut rajtam a libabőr, ahogyan megérzem az érintését a tarkómon, elégedett morrantás szökik belőlem, amikor másik keze a fenekemre csúszik. Helyezkedünk és nem tart ellen, így hamarosan a hátán fekszik, én pedig a csípője fölé helyezkedem.
- Teljes mértékben - kaján vigyorának hasonmása jelenik meg az én ajkaimon is, amint pedig megvan a póló, valahol a kanapé mellett végzi. Nem kell. A sajátom se, úgyhogy hagyom, had szabadítson meg tőle. - Bár még így is túl sok a felesleges ruhadarab rajtad - kunkorodik feljebb szám széle, mielőtt közelebb húzna magához. Szenvedélyesen csókolom, pont úgy, ahogyan ő engem, de míg egyik kezemmel a feje mellett támaszkodom meg a kanapén, addig a másik a mellkasára csúszva indul meg lefelé.
- Még mindig nagyon fáj? - kérdezem, ahogyan a seb mellé érek, ismét ajkaira suttogva szavaimat. Láttam az előbbi fájdalmas grimaszt, nem is áll szándékomban érinteni a sérült részt, ujjaim éppen csak a bőréhez érnek, úgy haladok lejjebb és lejjebb, mígnem elérem a nadrágját. Egy kézzel oldom meg az övet, a gombot, bármi is tartson vissza, hogy aztán minden szemérmességet mellőzve csúsztassam kezemet a gatyájába.
- És most? - pimasz mosolyom egy pillanatig láthatja csak, mert ahogyan ujjaimmal odalent kezdek ténykedni, addig ajkaimmal szájának szélére hintek csókot, mit az áll vonalára adott követ, mígnem eljutok a nyakáig, mintha csak szeretném ismét felfedezni az oly régen látott és érintett területeket.
Vissza az elejére Go down
Emmett Brooks
Emmett Brooks
Törvényen kívüli

Avataron : Boyd Holbrook
Kor : 38

TémanyitásTárgy: Re: Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház)
Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház) EmptyKedd Május 17, 2016 8:48 pm
 



 

16+

- Maradok a fekete Mustangomnál, az a biztos. – vigyorodok el szélesen. Értékelem én a szóviccet
- Oké, akkor mindkettő és nem mondhatod, hogy nem lehet velem beszélni. – nem mintha olyan nagy áldozat lenne részemről a beleegyezés, főleg, mivel nem csak kapni szeretem, ami jó, hanem neki csinálni is. Kifejezetten nagy rajongója vagyok a combjai közének és éppen annyira nagy élvezettel kedvelem kóstolni, mint érinteni vagy éppen benne lenni. És erről eszembe jut, hogy de kibaszott régen nem volt már benne részem, ami meg különösen frusztrál.

- Most a fiammal hozod össze azt a találkát, vagy férfikurvát akarsz csinálni belőlem? – vonom feljebb az egyik szemöldökömet kérdőn. Egyébként meg a faszom se bánja, kenjem rám, amit akar, leszarom, ha ez az ára annak, hogy a kölyköm közelébe engedjen.
- Helyes. – remélem, hogy ezzel már megnyugszik és letudtuk a témát. Nem szándékozom elpatkolni, de tudja ő is, hogy megvan a maga rizikója annak, amit csinálok. Ettől azonban még eszemben sincs változtatni, szeretek bunyózni, akkor is, ha lesérülök. Legalább érzem, hogy élek.

Elégedettséggel tölt el, ahogy a bőrén libabőr jelenik meg érintésem nyomán és nagy élvezettel hallgatom a morranását. Lekerül a felső, sokáig nem kellett győzködnie és már az övétől is szabadítanám, rohadtul nem fog az kelleni most.
- Ezen tart a legkevesebb ideig változtatni Cicc. – somolygok én is az orrom alatt és közben lerúgom a cipőket a lábamról, ehhez nem szükségeltetik a kezem.
- Bár kettők közül te vagy jobban túlöltözve. – ejtem ajkaira a pimasz megjegyzést és, hogy demonstráljam is mire gondolok, ujjaimat beakasztom a melltartója alá a hátán, hogy aztán ki is kapcsoljam szinte azonnal, amíg az ő keze a mellkasomon halad egyre lejjebb. Nagyon is tetszik a dolog, mindig is szerettem, ahogyan hozzámér és simogat.
- Nem, már nem annyira. – suttogom vissza, majd újabb csókot vételezek, gyengéden beharapva alsó ajkát, hogy aztán nyelvemmel érintsem, mintegy kiengesztelésként az iménti kéjes fájdalomra gyógyírül.
Oldal irányban húzom szét a melltartóját, így megpróbálva lecsúsztatni róla a leheletnyi anyagot.
- Na, így már sokkal jobb. Hadd nézzelek meg… – kérném, de a mondat végén halk nyögéssel vetek véget a szövegelésnek, ahogy a kioldja a nadrágomat és benyúl az anyag alá. Ösztönösen tolom előre a csípőmet, így lökve keményedő farkam a kezébe.
- Nem... – nyögöm halkan – már ami a fájdalmat illeti és nem azt, hogy abbahagyja, mert azt bizony ne tegye! –, ahogy körülfon ujjaival és mozgatni kezdi a kezét.
Ismét a tincsei közé túrok, tenyerem a tarkójára siklik és mielőtt elindulhatna lefelé, még egy birtokló csókot követelek mielőtt hagynám, hogy tegye, amit csak szeretne.
A kikapcsolt, de még le nem vett melltartója alá nyúlok kettőnk között jobb kezemmel és markomba fogom az egyik puha halmot. Masszírozó mozdulattal zárul rá tenyerem újra és újra, míg másik kezem továbbra a tarkóján pihen ténykedése közben.
Vissza az elejére Go down
Megan Brooks-Harper
Megan Brooks-Harper
Polgárság

Avataron : Amanda Seyfried
Kor : 36

TémanyitásTárgy: Re: Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház)
Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház) EmptyKedd Május 17, 2016 9:40 pm
 



 

16+

- Nem is tudom… Az előbbit terveztem, de az utóbbi sokkal érdekesebben hangzik! - újfent pimasz ívet vett az ajkaimon terpeszkedő görbület. Nem tehetek róla, ha ilyen magas labdákat adogat, kénytelen vagyok lecsapni őket. Elképzelni őt, mint férfikurva.. Roppant mulatságos és egyszer már csak a poén kedvéért kisminkelem, amíg alszik, hiába nem vagyunk már kamaszok.
Könnyű volt rábólintani és elhinni a szavait, miszerint nem tervezi még feldobni a pacskert, de bele sem mertem gondolni, mit csinálnék, ha egyszer durvábban megsérülne. Nem is gondolok inkább erre, tudom, mennyire szereti csinálni, soha nem is mondtam neki, hogy abba kellene hagynia. Csak sajnos az aggodalom nem olyasmi, amit egy gombnyomással képes vagyok kikapcsolni magamban.

- Rajta vagyok az ügyön - vagyis leszek hamarosan, csak most még csókot akarok, bizsergést és újabb libabőrt, magamnak és neki egyaránt. - Akkor itt az ideje, hogy te is akcióba lendülj - pimasz szavaira pimasz a válasz is. Szeretem, ha ő szabadít meg a ruháimtól, semmi érdekes nincs abban, ha meztelenre vetkőzünk egymás előtt. Így sokkal izgalmasabb, arról nem is beszélve, hogy sokkal viccesebb is, ha esetleg bénázik a melltartó kapcsával. Bár amilyen tapasztalt, már nem nagyon tudok neki újat mutatni a kapcsok terén, így a mostanival is hamar megbirkózik, míg az én ujjaim lefelé indulnak a mellkasán.
- Nagyszerű - fakaszt apró mosolyt a válasza, miszerint már nem fáj neki annyira. Ne is gondoljon a sajgó bordákra, ezen vagyok és leszek is az elkövetkezendő ki tudja, mennyi időben. Újabb kéjes morrantást vált ki belőlem, amikor beharapja az alsó ajkamat. Nyelvét érezve az enyhén sajgó területen ajkaimmal kapom el azt, csókot kérve még a kiengesztelése mellé.
Lejjebb csúszik a melltartóm, de mivel nem szándékozom megállítani az egyre lefelé haladó kezemet, így egyelőre marad ott, ahol van, amúgy is elérem a célom, beléfojtva a szavait. Majd nézel később, Bébi, most csak élvezd, amit csinálok. Elégedett mosolyt szül az ösztönös mozdulata, könnyedén fonom köré az ujjaimat és kezdem el mozgatni a kezemet, a nyögése pedig csak fokozza az én vágyam is és nem mellesleg az elégedettségemet egyaránt.
- Reméltem is - mert volna mást mondani! Ismét a tincseim közé túr, újfent libabőr szalad végig rajtam, fogalmam sincsen, miért, de ha ezt csinálja, ha a tarkómat érinti, mindig ilyen reakciót produkálok, nem lesz újdonság ezúttal sem a számára. Csókunk végeztével egy apró alsó ajakra ejtett harapással búcsúzom, hogy csókjaimmal hintsem tele a bőrét. Amint megérzem a kezét a mellemen, bőrére lehelem kéjes nyögésem és akaratlanul is enyhén erősebben szorítok rá odalent. Fogaimmal karistolom a nyakát, gyengéden harapva rá és szívva meg kicsit a bőrfelületet.
Másik kezem is lefelé szánkázik, a térdeimmel tartom meg az egyensúlyomat. A gatyájában lévő kezemet továbbra sem húzom ki, egészen a határig szeretném eltornázni, míg másik kezemmel azon kezdek ügyködni, hogy lejjebb toljam a nadrágot. Úgyis kezd szűkössé válni a helyzet, semmi szükség nincsen a ruhadarabra.
Vissza az elejére Go down
Emmett Brooks
Emmett Brooks
Törvényen kívüli

Avataron : Boyd Holbrook
Kor : 38

TémanyitásTárgy: Re: Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház)
Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház) EmptyCsüt. Május 19, 2016 4:23 pm
 



 

16+

Újabb mohó, szenvedélyes csókra hívom vagy ő engem – már a faszom se tudja, de nem is érdekes –, nyelvem az övét bírja táncra és fordítva, olykor harapással tűzdelve meg az egészet. Ízlelni vágyom, testét éppen úgy, mint nyelvét és ajkait, egyre többet és többet belőle.
Elégedett és halk nyögéssel fogadom ujjait a farkam körül, bele-bele mozdulva ténykedésébe, míg tenyeremet a mellére simítom. Forró leheletű kéjes nyögése elégedettséget vált ki belőlem és korbácsol egyet vágyaimon.
Amint megérzem, hogy a nadrágomat akarja lejjebb csúsztatni, segítek neki az eddig a tarkóján pihentetett kezemmel, míg a másikkal továbbra is a mellét simítom, gyúrom, ujjaim közé fogom keményedő bimbóját és finoman morzsolom, csipkedő mozdulattal befejezve mozdulataim sorát, amikor már duzzadtan mered előre.
Élvezem, ahogy a nyakamra ejti apró csókjait és egy ponton meg is szívja a bőrt.
Elhúzom a kezem, hogy ismét tarkójára simítsak a szőke tincsek közé, míg másik kezemmel segítem magam ülő helyzetbe – ha hagyja – és újabb csókot követelek ajkait falva.
Nadrágja dereka után nyúlok – ha szoknya van rajta, akkor az alá –, kigombolom és lehúzom a cipzárt, majd minden szégyenérzet nélkül nyúlok be a bugyijába is, hogy érzékeny húsára simítsam ujjaim. Azonban nem állok meg a csiklónál, két ujjamat merítem meg benne, miközben ajkait még mindig nem eresztem, tovább csókolom. Tarkójánál a tincseire markolok és finoman feszítem hátra a fejét, ha engedi, épp csak annyira elszakadva ajkai érintésétől, hogy láthassam arcát, amint ujjaimmal játszadozni kezdek benne.
- Ha így folytatod, kurva gyorsan fogok elélvezni. – nyögöm ajkaira. Mindig is remekül tudta, hogyan is tartson a kezeiben – szó szerint – és épp elég régen nem dugtunk már ahhoz, hogy bizony gyorsan véget érjen a játék első felvonása, ha így folytatja a gatyámban.
Kihúzom a kezemet belőle és a nadrágjának derekába akasztom hüvelykujjaimat, így húzva lejjebb róla az anyagot, de mivel rajtam ül, túl messzire nem jutok, főleg, nem egy kézzel.
- Vedd ezt le. – ejtem ajkaira a szavakat kérésként és eleresztem tincseit is, így kezem azonnal a fenekére simul, mielőtt játékosan rá is csapnék arra az általam rajongásig imádott kerek idomra.
Ha megteszi és megszabadul tőle, hát élvezettel csodálom meg újra.
- Baszki, de szép vagy... – csúszik ki őszinte megjegyzésem mielőtt a kezem nyújtanám érte, hogy mielőbb megint magamon érezhessem őt.
Vissza az elejére Go down
Megan Brooks-Harper
Megan Brooks-Harper
Polgárság

Avataron : Amanda Seyfried
Kor : 36

TémanyitásTárgy: Re: Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház)
Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház) EmptyCsüt. Május 19, 2016 9:14 pm
 



 

16+

Lejjebb kerül a kedves nadrágja, de még mindig útban van kissé, ebben a helyzetben nem is nagyon fogom tudni teljesen megszabadítani tőle, amúgy is, az enyémet is le kell venni valahogy, úgyhogy egyelőre nem problémázok ezen.
Elégedett, kéjes nyögés szakad újra és újra fel belőlem, ahogyan kezelésbe veszi az egyik mellemet, a mohó vágy bizseregve fut végig rajtam, mert többet és többet akarok. Kapni és adni egyaránt. Éppen ezért hintem csókjaimat a nyakára, szívom meg bőrét, nem túl fájdalmasan, de úgy, hogy azért érezze, én sem mindig részesítem előnyben a pihepuha gyengédséget.
Nem állok ellen, amikor ülő helyzetbe igyekszik tornázni magát, sőt, úgy mozdulok én is, hogy könnyebb legyen neki, fájó bordával nem lehet olyan egyszerű a mozdulat. Közben visszatalálok ajkaihoz, hogy szenvedélyes csókkal jutalmazzuk egymást. De amit ezután művel… A nadrágom kigombolása és cipzárjának lehúzásakor már sejthetném, milyen „merénylettel” készül ellenem, de talán a felfűtött vágy, mi elfeledteti velem a józan gondolatokat. Nem is igazán számít, mert amint megérzem odalent az ujjait, beleremegek szinte egész testemben, hangosabb nyögéssel lehelve ajkaiba azt, mennyire is kedvemre való mindaz, amit csinál. Rohadt régen volt benne részem utoljára, szinte minden porcikám vágyakozik az érintése után. Hátrébb feszíti a fejem, ezúttal sem állok ellen. Lehunyom a szemem, alsó ajkamra harapok, ahogyan mozgatni kezdi bennem az ujjait. Szavai rántanak csak vissza a valóságba, pimasz mosoly görbül számra, ahogyan felnyitom a szemeimet.
- Amúgy sem érnénk be egy körrel, nem igaz? - suttogtam pimasz szavaimat ajkaira, hiszen mind a ketten rendkívül telhetetlenek voltunk, ami azt illeti. Mindenesetre kihúztam a gatyájából a kezemet, ő is hasonlóan tesz, de mielőtt még bármi másba belekezdhetnék lefelé kezdi húzni rólam az anyagot, így hát segítek benne.
- Igenis, kapitány - szalutálok halkan nevetve és sajnos kénytelen vagyok lemászni róla. A fenékre csapásnál csak egy elnyújtott „héj” hagyja el ajkaimat, de a képemen megülő széles mosoly bőszen hirdeti, hogy nem volt annyira ellenemre a dolog. Mellette állva tolom le a nadrágomat, rájátszva kicsit a mozdulatra, bőszen ringatva szemei előtt a csípőmet, hogy amikor végre letoltam a nadrágomat, az övét is lehúzzam.
- Mertél volna mást mondani, rosszfiú - incselkedtem vele tovább, miközben kezemet a tenyerébe csúsztattam, hogy visszamásszak rá. Másik kezem arcára siklott, onnan hátra a tarkójára, hogy tincseibe markolva húzhassam közelebb magamhoz, hogy újabb heves és szenvedélyes csókra invitáljam.
Vissza az elejére Go down
Emmett Brooks
Emmett Brooks
Törvényen kívüli

Avataron : Boyd Holbrook
Kor : 38

TémanyitásTárgy: Re: Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház)
Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház) EmptySzomb. Május 21, 2016 1:15 am
 



 

18+

Fogalma sincs mennyire kibaszottul szexi, ahogy ajkát beharapva, lehunyva a szemeit, láthatóan élvezi ujjaim játékát és mozgását benne. Kifejezetten szeretem nézni és még hosszasan tenném is, ha nem érezném, hogy az ő munkálkodásának köszönhetően kurva gyorsan el fogok menni, ha így folytatja tovább.
- Kibaszottul nem csak egyszer akarlak megdugni. – húzódik pimasz vigyorra a szám, ahogy elenged és én is őt. Ideje megszabadulni a nadrágjától, nincs arra már egyáltalán szükség.
Elégedetten nézek végig rajta, ahogy megadva a módját a dolognak veszi le végre  a felesleges ruhadarabot. Majd pedig, amikor az enyémért nyúl, úgy mozdulok, hogy megkönnyítsem a dolgát.
Visszahúzom magamhoz, sajátomon akarom érezni az ő bőrét és annak minden melegségét. Újabb izgató csókban veszek el vele, miközben egyik kezemmel átölelem, a másikat pedig visszacsúsztatom öléhez. Ezúttal ne merítem meg benne ujjaimat, csupán nedvességét simogatom csiklójára, izgatva még egy kicsit és közben nekem is jut időm annyit higgadni közben, hogy ne három lökés után élvezzek majd el.
Mindkét tenyerem a csípőjére simul és finoman emelem kicsit meg és el magamtól, hogy aztán jobbommal eleresszem és magamon igazítsak, a tökéletesebb szög elérése érdekében. Kezemmel irányítom őt és magamat is, hogy mélyen elmerüljek benne végül.
Halk nyögés szakad fel torkomból és fullad csókcsatánkba. Annyira forró, szűk és nedves, hogy az valami kibaszottul kurvára finom, egyszerűen imádom!
Mozogni kezdek benne, feneke alá nyúlok és így hívom táncra ölét és csípőjét, megadva a ritmus gyorsaságát, de csak az elején.
Jobbomat visszacsúsztatom a tarkójára, ismét a tincseibe marok és újra hátrafeszítem a fejét, hogy előbb nyakára ejtsek egy apró csókot, majd pedig nem teketóriázva hajolok az egyik melléhez. Ajkaim és fogaim közé veszem a puha halmot és a keményedő bimbót, hogy aztán a nyelvemet is bevetve játszadozzam vele, ízleljem és kóstoljam addig, míg újra kőkeménnyé nem válik.
Mielőtt elengedném megszívom kicsit és áttérek a másik izgató halomra, hogy azt is ugyanolyan elbánásban részesítsem, mint a párját.
Vissza az elejére Go down
Megan Brooks-Harper
Megan Brooks-Harper
Polgárság

Avataron : Amanda Seyfried
Kor : 36

TémanyitásTárgy: Re: Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház)
Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház) EmptyHétf. Május 23, 2016 11:52 am
 



 

18+

- Igen, én is így gondoltam - pimasz mosolyom párja az övének, ahogyan lemászom róla, hogy megszabaduljak a nadrágomtól. Nem vagyok rest rájátszani sem a mozdulatra, tudom jól, milyen hatást vagyok képes kiválasztani belőle és rendszerint ki is szoktam használni, most sincsen ez másként. Aztán az ő nadrágjáért nyúlok és húzom le róla, arra sincsen már szükségünk, mindkét ruhadarab valahol a kanapé mellett végzi.
Visszamászok rá, amikor húz, sokkal kényelmesebb és kellemesebb a ruhák nélkül érezni bőrének melegét. Csókunkba sóhajtok, amikor ismét megérint odalent, ölem fájóan lüktet immár, kívánva a folytatást, egyre türelmetlenebbül állok én magam is a helyzethez, így ha kedves férjem nem lépne a következő lépcsőfokra, minden bizonnyal én magam tenném meg, mert a végtelenségig sajnos én sem bírok várni és talán titkolnom sem kell, mennyire vágyok azután, hogy végre magamban érezhessem.
Emelkedem, rásegítve kicsit a helyzetre, hogy amikor magán is igazított, mélyen fogadhassam magamba. Vele együtt fullasztom nyögésemet az újabb csókcsatánkba, régen érzett ismerős érzés bizsergeti végig egész testemet, pláne, amikor elkezdek mozogni. Hamar átveszem a megadott ritmust, hogy aztán kedvem szerint formáljam, eleinte szinte már-már kínzó lassúsággal ringatva rajta a csípőmet.
Újabb nyögés szakad fel belőlem, amikor újfent hátrafeszíti a fejemet, ahogyan pedig egyik mellem veszi a szájába, elégedett és kéjtől fűtött sóhaj szakad fel belőlem. Még, még, ne hagyd abba! Érzem forrósodni magunk körül a levegőt, szívem egyre vadabbul veri a ritmust. Egyik kezemmel a vállába kapaszkodom, körmeimmel vájva nem túl fájóan bőrébe elégedettségem minden egyes pillanatát, míg másik kezem ujjai a tincsek közé fúródnak, mintha csak ott akarnám tartani a fejét, eszébe se jusson abbahagyni, amit csinál.
Tempóm, csípőm ringása fokozatosan válik egyre gyorsabbá, ahogyan a sóhajok és nyögések is egyre erősebbek és gyakoribbak. Vele együtt szeretnék felérni a csúcsra, hogy aztán elégedetten pihegve fúrjam arcomat vállgödrébe. Elégedett vagyok, igen, de éhségem még közel sem csillapodott.
Vissza az elejére Go down
Emmett Brooks
Emmett Brooks
Törvényen kívüli

Avataron : Boyd Holbrook
Kor : 38

TémanyitásTárgy: Re: Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház)
Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház) EmptyVas. Jún. 05, 2016 4:20 pm
 



 

18+


Kibaszottul rajongom a testéért – nem csak azért, de az most faszásan nem ide tartozik – és szándékomban is áll kiélvezni minden egyes pillanatát együttlétünknek. Dugásnak tituláltam, pedig ez jóval több, vele mindig az, mert nem csak kurvára izgató minden egyes porcikájában és tudja annyira kibaszottul jól a dolgát. Vele egyszerűen más, több, jobb. Kurvára sokkal jobb.
Ujjaim a tincseibe marnak, de csak amíg nyakára ejtem apró csókjaim nyomát, végignyalva ugyanott mielőtt a melléhez hajolnék. Csípője izgató és egyben rohadtul lassú tempót jár. Elengedem a haját, derekán találok kapaszkodót, míg vállamba marja izgatott vágyát, majd a fenekére simítom tenyereimet, miközben tovább kényeztetem melleit és bimbóit, kellő figyelmet fordítva rájuk. Fenekébe markolok, nem túl finoman, de különösebb fájdalmat sem okozok és szépen lassan visszaveszem a a ritmus irányítását. Hamarosan el fogok menni és eszemben sincs visszafogni magam, főleg, mert még koránt sem élveztem ki eléggé együttlétünk. Akarom őt, jobban, mint el tudná képzelni és nem csak egyszer, egyféleképpen.
Hosszabban, keményebben szívom meg mellét, ahogy belé élvezek néhány lökéssel mikor már nem bírom tovább. Halk nyögés szakad fel a torkomból és homlokomat a puha halomnak döntöm, amit elengedtem már ajkaimmal.
Tenyerem felkúszik a gerince mentén egészen a tarkójáig. Felemelem a fejem, hogy ajkához hajolva birtokoljak el tőle egy újabb szenvedélyes csókot.
- Ülj a kanapéra. – ejtem ajkaira a kérést szinte hangtalanul. Ha nincs ellenvetése, akkor kisegítem az ölemből és úgy mozdulok, hogy a lábai közé érve térdeljek le elé a földre.
Az oldalam kéretlenül húzódik, de magasról szarok rá, kurvára nem érdekel most.
Megkapaszkodok a lábaiban és egyetlen húzással vonom közelebb magamhoz, hogy aztán egy végtelen pimasz vigyorral a képemen hajoljak be a combjai közé. Ajkaimmal és nyelvemmel kezdem izgatni, amíg újra(?) nem vágódik ívbe gerince és ez az idő nekem is kell, hogy ismét kőkeménnyé váljak tőle.
Nem sietem el a dolgot, ahhoz túlságosan is finom. Lefogom a csípőjét, hogy ne ficánkolhasson, ha esetleg a gyönyör felé haladva mocorogni kezdene.
Vissza az elejére Go down
Megan Brooks-Harper
Megan Brooks-Harper
Polgárság

Avataron : Amanda Seyfried
Kor : 36

TémanyitásTárgy: Re: Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház)
Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház) EmptyVas. Jún. 05, 2016 8:55 pm
 



 

Rajongása nem ismeretlen, ahogyan az enyém sem lehet az az ő számára. Minden egyes porcikájáért rajongok és ezen a múltban történt események sem fognak változtatni. Nem azért dobtam ki, mert én annyira nagyon azt szerettem volna, hanem a fiunk miatt. De most ilyen gondolatoknak nincsen helye itt, nem is tudok másra gondolni, csak rá, az érintéseire, a csókjaira, ajkának, ujjainak érintésére a bőrömön. A fenekembe maró ujjakra, a gyorsuló tempóra, az élvezetre, a gyönyörre, amit szinte ugyanabban a pillanatban sikerül elérnünk.
Ívbe feszül a gerincem, erősen markolok rá a hajára tarkó tájékon, míg másik kezem vállába karmolja elégedettségem nyomát. Vállgödrének bőrére lehelem gyönyörtől izzó leheletem, a forróság ellenére beleborzongva, ahogyan gerincem mentén érzem ujjait, míg végül tarkómra siklanak, ezzel egy időben pedig magam is felemelem a fejem, hogy ajkaihoz hajoljak, viszonozva a szenvedélyes csókot.
Nincs ellenvetésem, hogy is lenne? Lecsusszanok róla, hogy aztán kérésének megfelelően a kanapéra üljek, a folytatás pedig igencsak kedvemre való, ahogyan elém térdel. Elégedett morranásom hangzik csak fel, ahogyan közelebb húz magához, hogy sóhajjá alakuljon, amint combjaim közé hajol és megérzem ajkait, nyelvét az érzékeny ponton. Egyik kezem ujjai tincsei közé csusszannak, míg másikkal a kanapé anyagát igyekszem megmarkolni. Túl jó, túl élvezetes, pláne, hogy nem siet, a sóhajaim pedig élveteg nyögésekké erősödnek, ahogyan egyre közelebb kerülök ahhoz a bizonyos határhoz.
Mocorognék, belemozdulnék a ténykedésébe, de lefogja a csípőmet, így pusztán a hajába és a kanapéba kapaszkodva próbálom megtartani egyensúlyom, ne zuhanjak itt menten a kanapéra. Fejem hátrahajtom, szemem lehunyom, ahogyan a gyönyör újabb hulláma végigsöpör rajtam. Ívbe feszült újfent a gerincem, apró sikkantás szökik ajkaimról, vadul veszem a levegőt, mellkasom szaporán emelkedik fel és alá.
Megremegek még párszor és hacsak nem mozdult közben, akkor feljebb kívánom húzni, magamhoz, hogy saját ízem csókoljam le ajkairól. Eddig a kanapén nyugvó kezem a nyaka köré fonom, hogy ahogyan eldőlni készülök a kanapén, húzhassam magam után, egyértelműen kifejezve, miféle folytatást is képzeltem el, amennyiben neki nincsen más terve a hogyan továbbot illetően. Ó és a viszonzásra sem kell sokat várnod, kedves, csak légy épp annyira türelmes, mint amennyire azt jelen pillanatban szeretném.
Vissza az elejére Go down
Emmett Brooks
Emmett Brooks
Törvényen kívüli

Avataron : Boyd Holbrook
Kor : 38

TémanyitásTárgy: Re: Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház)
Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház) EmptyVas. Jún. 05, 2016 9:23 pm
 



 

18+

Érzem, látom, hallom, ahogy nyelvem játéka alatt, egyre több izom feszül meg alhasában és vágtat végül végig gerincén is az érzés. Elégedettséggel tölt el a tudat, hogy a gyönyörbe hajszolhattam másodjára is, amiből szeretnék még néhányat ezen a délutánon. Kibaszottul halvány gőze sincs arról, mennyire kurvára hiányzott, nem csak ez, hanem ő. Utoljára még megszívom kicsit jobban izgató húsát, majd egy utolsó csókot lehelve rá hajolok el tőle, amikor már nem remeg tovább teste és öle ritmikusan. Combjai mellett két oldalt támaszkodok előbb fel a kanapéra, majd még feljebb mászok, ahogy maga felé húz.
Újra csókolom ajkait, birtokolón harapva be alsó ajkát. Tenyerem a hátára csúszik és közelebb húzom magamhoz, bőrét a sajátomon akarom érezni, kiélvezni teste melegét. Ahogy ismét mozdul és magával von, hajolok és helyezkedek, azonban a türelem az előbbiek után már nem annyira erényem. Nem mintha valaha is kurvára az lett volna, de ez most kibaszottul mellékes.
Füléhez hajolok, nyakán nyalok végig a fülcimpáig, amit ajkaim közé veszek. Forró leheletem cirógatja a bőrét, míg tenyerem a testén kalandozik, újra felfedezve a hajlatokat és domborulatokat, minden egyes izgató ívet homorulatot is beleértve.
- Fordulj a hasadra. – suttogok újabb kérést bőrére és közben ujjaimat becsúsztatom a combjai közé, hogy újra végigsimítsak az általam olyan nagyon kedvelt testrészén. Kibaszottul imádom ezt a részt rajta.
Ha megteszi és átfordul, előbb lassan, mutatóujjamat simítok végig a gerince mentén, a tarkójától indulva, le egészen a fenekéig, onnan pedig a combja felé, de itt már a tenyeremet vonva a mozdulatba. Amennyiben nem bánja, egyértelműen úgy fogok rá, hogy az egyik lábát feljebb húzza oldal irányban. Behelyezkedek a lábai közé, közelebb hajolok, haját félre söpörve csipkedem meg a bőrt a tarkóján és csókolom le az gyengéd harapdálások nyomát, közben pedig újra belé hatolva veszem birtokba tökéletes és izgató testét egy elégedett morranás kíséretében.
Vissza az elejére Go down
Megan Brooks-Harper
Megan Brooks-Harper
Polgárság

Avataron : Amanda Seyfried
Kor : 36

TémanyitásTárgy: Re: Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház)
Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház) EmptyHétf. Jún. 06, 2016 12:29 am
 



 

18+

Hiányzott. Elmondhatatlanul hiányzott, nem csak maga a szex, hanem a közelsége. Piszok mázlistának gondoltam már magam anno is, hogy engem választott, hogy egy ilyen pasit sikerült kifognom magamnak és minden szarsága ellenére ezzel még a mai napig így vagyok. Soha nem kérném arra, hogy változzon meg és amíg a fiunkat nem veszélyezteti az életmódja, addig pattogni sem fogok miatta - legalábbis nem jobban, mint most teszem.
Csókomban, érintéseimben ott a birtoklási vágy, a telhetetlenség, többet és többet akarok, pedig már így is annyit kaptam tőle, de ezen a téren mindig is túlságosan nagyétkű voltam. Pont, mint ő. Bőröm az övének simul, érzem, ugyanolyan forró az övé, mint az enyém. Helyezkedni kívánok, ő pedig vevő rá, így hamarosan már a hátamon fekszek és továbbra sem eresztem. Újabb és újabb sóhajok törnek utat maguknak, ahogyan megérzem érintését, nyakam környékén való ténykedését.
Újabb kérését hallva ismét mozdulok, hogy hasamra forduljak át, combom közé csúszó kezének érintése nyomán újabb vágytól fűtött sóhaj szökik ajkaimról. Beleborzongok a gerincem mentén végighúzott ujjba, automatikusan homorítok, egészen addig, amíg combomon nem érzem a fogását és húzom feljebb azt a lábamat.
Szemem lehunyva nyögök bele a mozdulatba, ahogyan ismét megérzem magamban, ezzel egy időben pedig a borzongás is újfent végigfut rajtam tarkómat ért harapdálásainak köszönhetően. Ilyen téren a tarkóm a gyenge pontom… Mivel elérni nem érem, kénytelen vagyok a kanapé anyagába kapaszkodni, arra szorítok rá, ahogyan a sóhajok nyögésekbe, majd halkabb sikkantásba fordul, amint ismét a csúcsra repít. Ezúttal már több időre van szüksége, de egy cseppet sem bánom.
Nem sürgetem, mozdulni is csak akkor mozdulok újra, ha kicsusszant belőlem, akkor viszont én leszek az, aki a kezébe veszi az irányítást - már ha nincs ellenvetése -, hogy felé fordulva hajoljak ajkaira, tarkójára simítva tenyerem húzzam őt közelebb magamhoz. Akár kérni kell, akár sikerül szavak nélkül is kivitelezni a mozdulatot, felülre akarok kerülni, hogy szájszélre adott csókomat követően egyre inkább lefelé induljak meg. Először csak ajkaimmal kényeztetve a bőrét, majd a fogaimmal karistolva, apró harapás nyomokat hagyva magam után, hogy aztán nyelvemmel kényeztessem a pirosló területet. Mellkasán áthaladva a sérült részre továbbra is figyelek, mellette haladok el, továbbra is megállíthatatlanul hintve a csókjaimat a bőrére. Ágyékához érve nézek csak fel, egyetlen pillanatra találkozik a tekintetünk, mielőtt ajkaim közé venném, hogy nyelvem és ajkaim játékával kényeztetem, nem csak azért adva mindezt, mert jár, mert ellenszolgáltatás, hanem azért, mert én akarom. Én akarok élvezetet, gyönyört okozni neki, úgy, hogy ténykedésem közben a szemkontaktust is igyekszem fenntartani.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom


TémanyitásTárgy: Re: Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház)
Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház) Empty
 



 

Vissza az elejére Go down
Nappali & Konyha (Brooks-Harper ház)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Similar topics
-
» Hálószoba (Brooks-Harper ház)
» Nappali (Brooks ház)
» Nappali (Brooks ház)
» Konyha & étkező (Brooks ház)
» Nappali (Harper lakás)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Seattleites :: Játéktér :: 
Otthonok
 :: 
Házak (kertváros)
 :: 
Brooks-Harper ház
-
Ugrás: