KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás

Mt. Baker Csónakház

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Admin
Admin
Admin

Avataron : J. Falahee | J. Coleman | C. Wood
Kor : 174

TémanyitásTárgy: Mt. Baker Csónakház
Mt. Baker Csónakház - Page 3 EmptyKedd Júl. 12, 2016 5:32 pm
 



 

First topic message reminder :

Mt. Baker Csónakház - Page 3 Tumblr_othlqnP2pK1svzm7do2_500
A létesítmény elsősorban rekreációs központként működik, de kedvelt rendezvényhelyszín is egyben, következésképp bérelhető különböző események - példának okáért esküvők, bankettek - helyszíneként.
Vissza az elejére Go down

Lars Wagner
Lars Wagner
Inaktív

Avataron : Orlando Bloom
Kor : 43

TémanyitásTárgy: Re: Mt. Baker Csónakház
Mt. Baker Csónakház - Page 3 EmptySzer. Júl. 26, 2017 4:12 pm
 



 

Nem szól semmit, nem fűz hozzá semmit a szavaimhoz. Egyoldalúvá válik a kommunikáció, én meg pojáca vagyok, nem szószátyár, így leállok. Mintha nem érdekelné. Úgyis az lesz, amit ő akar. Szerinte. Befeszülés helyett azonban vannak sokkal beváltabb technikák, ezért minek akadjak fenn ezen. Az sem érdekel, ha levegőnek nézne. Már nem akarok megfelelni, senkinek.
Felkelek, s nem veszem ki a hátizsákból a labdát, ilyen időben nem hagyom rohangálni, majd elsétálunk kényelmesen a kocsiig.
A kabátot otthagyom Thadnek, mindettől függetlenül nem akarom, hogy megfázzon, noha én két perc alatt újra bőrig áztam, így inkább leveszem az ingem és a kezemben viszem tovább. Hűvös az eső, de nem számít.
Fenyegettek már meg a családommal, de így még nem tolták a képembe. Elgondolkodva csapom le a csomagtartó fedelét a hátizsákra, kivéve az egyik sípolós rágcsát, most jobb, ha lefoglalja magát Black.
~ Fenébe Thad, ha még egyszer leveszed a felsődet... ~ Leander képe kúszik Thad helyére, mire nagyot sóhajtok. Már csak az kéne, hogy Wald hívjon, és teljes lesz a kívánságom. Erre halkan megrezeg a telefon.
- Bazdmeg, ezt nem hiszem el – ejtem vissza a tartóra a mobilt. Majd ha lenyugodtam, visszahívom az öcsém. Ha a jelentésre koncentrálok, mint anonim forrásból származót, s leírom, mind az augusztusinak nevezett történetet, mind a családomra nagyon hajazó történetet, le fogok nyugodni. Nem, nem fogok lenyugodni, de a logika mindig segít.

// Szintén nagyon köszönöm! *.* //
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin

Avataron : J. Falahee | J. Coleman | C. Wood
Kor : 174

TémanyitásTárgy: Re: Mt. Baker Csónakház
Mt. Baker Csónakház - Page 3 EmptySzer. Júl. 26, 2017 4:25 pm
 



 





játék vége




Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom


TémanyitásTárgy: Re: Mt. Baker Csónakház
Mt. Baker Csónakház - Page 3 Empty
 



 

Vissza az elejére Go down
Mt. Baker Csónakház
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Seattleites :: Játéktér :: 
Seattle
 :: 
Külterület
-
Ugrás: