KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás

Commerce Street

Admin
Admin
Admin

Avataron : J. Falahee | J. Coleman | C. Wood
Kor : 174

TémanyitásTárgy: Commerce Street
Commerce Street EmptySzer. Dec. 20, 2017 11:00 am
 



 

Commerce Street Tumblr_p1962bojEN1vambubo7_r1_500
Vissza az elejére Go down
Emmett Brooks
Emmett Brooks
Törvényen kívüli

Avataron : Boyd Holbrook
Kor : 38

TémanyitásTárgy: Re: Commerce Street
Commerce Street EmptySzomb. Feb. 24, 2018 11:09 pm
 



 

A kölykök álma felett gyerekfelvigyázó őrködik, ezért sem lépek feleslegesen a gázra az esti verseny után. Nem, ez kurvára nem az, amiből szeretném a családomat fenn- és eltartani, de amíg nem jön meg az értesítés a kibaszott klubtól, hogy elfogadják a jelentkezésemet a múltam ellenére is és bokszolhatok kedvemre, addig is enni kell meg a kibaszott számlákat is fizetni. Persze, egyszerűbb lenne, ha valami köztiszteletben álló fasz vállalna felelősséget értem vagy minimum egy kibaszott jellemreferenciát adna…
Nem volt a legkönnyebb meggyőzni(?) az asszonyt, hogy kísérjen el és nézzen meg, mint azokban a rég letűnt, de sokkal faszásabb időkben, amikor az első számú groupiemnak számított. ..és ami, de kibaszottul régen is volt, de minden nappal egyre jobban hiányzik, hiába szeretem a közben született szarosainkat nagyon is…
Egy győzelem és tízezer ropogós dollárnyi nyeremény után a hazafele út valamivel könnyebb – ha kevésbé feszültségmentesebb nem is –, az viszont kurvára nem bekalkulált tény, hogy az alapvető közlekedési szabályokat nem minden nyomorult tartja be minden körülmények között. ..vagy legalábbis nem úgy, hogy ne kerüljön vagy küldjön másokat is az intenzívre. A jó rohadt kurva anyjukat! Mert a faszom se várja el, hogy más is betartsa a fos szabályokat, de az a minimum lenne, hogy legalább arra figyeljen oda, nem töri magát szarrá és vele – vagy önmagával – együtt másokat is…
Az érkező járműről még semmit sem tudok, amikor egy béna poénnal próbálom az asszony kedvét elütni; legalább pénzünk van, amikor meglátom a potenciális veszélyt és szó  nélkül igyekszem cselekedni. Rántani a kormányt, az utolsó, de még nagyon is jelentős másodpercben. Nem akarom, hogy Meg akár egy kicsit is sérüljön és nem érdekel abban az egyetlen pillanatban, hogy ennek milyen ára lesz a későbbiekben. Az egyetlen fontos, hogy életem kibaszott értelme és a szaros kis kölykeim anyja megússza, az pedig rohadtul másodlagos, hogy milyen áron.
Az utolsó pillanatban, mielőtt még a fém a fémnek tolulna és csúszna el egymáson úgy, hogy a lehető legnagyobb kárt tegyék egymásnak, hirtelen tekerem meg a kormány, arra bírva a mázsányi fémet magam alatt, hogy amennyire csak lehetséges, én kapjam be a fémet. ..ez pedig meglepően jól sikerült…
Vissza az elejére Go down
Megan Brooks-Harper
Megan Brooks-Harper
Polgárság

Avataron : Amanda Seyfried
Kor : 36

TémanyitásTárgy: Re: Commerce Street
Commerce Street EmptyCsüt. Márc. 01, 2018 10:38 pm
 



 

Nem tagadom, sajnos kinőttem már abból a korból, amikor lelkesen, izgalomtól fűtötten szurkoltam neki az útszélén és minden lehetőséget megragadtam, hogy ott legyek a versenyein. Most már szívesebben maradtam volna otthon a gyerekekkel, vagy töltöttem volna el vele kettesben az időt a hálónk falai között, miután elaludtak a kölkök. Mégis, ahogyan az első szájhúzás közepette felötlött a gondolat, hogy mindössze ezért nincs kedvem menni, egyből elhessentettem; nem vagyok én valami vénasszony, hogy inkább az itthon maradást válasszam a kimozdulás helyett! Úgyhogy rábólintottam, odafelé menet közben pedig igyekeztem összevarázsolni a lelkesedésem elszórt, de még valahol mélyen fellelhető morzsáit. Egészen jól sikerült, valahogy a verseny hangulata és a brummogó motorok hangja előcsalogatta a fiatalkori énemet, bár abba bele sem mertem gondolni, hogy jó néhány éve pontosan úgy sipítoztam, mint a hideg ellenére is lengén öltöző lánykák. Figyelmem a kis csitrik helyett hamar a rajtvonalhoz felálló férjemre terelődött és végig olyan erősen szuggeráltam az autóját, hogy majd kiestek a szemeim mintha azt reméltem volna, ez segít bármit is a dolog.
Nem tudom, hogy ez, vagy az elején adott buzdító csók, vagy szimplán a versenyzésben tehetséges férjem volt az oka, de elégedetten rohantam felé, hogy aztán hatalmas vigyorral a képemen vessem magam a győztes nyakába.
- Remélem tudod, hogy meg kell ünnepeljük majd valamivel a győzelmed - simítottam tenyerem a combjára már az autóban ülve, kacérkodó hangszínt megütve, nehogy véletlenül félreértse, milyen ünneplésre is gondolok. Túlzásba most azonban nem viszem a dolgot, nem szeretném elterelni a figyelmét a vezetésről, úgysem kell sok idő, hogy hazaérjünk. Legalábbis ezt gondoltam, egészen addig, amíg egy pillanat alatt felfordult körülöttünk a világ.
Csikorgó fékek, káromkodás, sikítás és hatalmas csattanás szakítja félbe az éjszaka csendét. Először fel sem fogom, mi történik, minden egyetlen pillanat alatt zajlik le és szükségem van jó néhány pillanatra, míg sikerül realizálnom, mégis mi a franc történt.
- Emmett! - sikítom rémültem, amikor eljut a tudatomig, hogy autó balesetet szenvedtünk. A fejem lüktet, érem, ahogyan valami meleg folyik végig a halántékomon és az államon, a karomba iszonyatos fájdalom hasít és jelenleg a lábaimat sem igazán érzem. - Emmett, a rohadt életbe, válaszolj! - fordulnék felé, ám hiába kiabálok, egyszerűen nem érkezik válasz. Felé nyúlok - legalább a kezemet tudom mozgatni, ez már jó! -, hogy vállánál marjak a kabát anyagába és annál fogva rázzam meg. - Emmett! - valós rémület ül a hangomban, ahogyan rángatom a kabátját. Félek, iszonyatosan félek, de közel sem azért, mert ki tudja, én mennyire sérültem meg, sokkal inkább az készteti szapora dobogásra szívem, hogy a jelekből ítélve ő az, aki kettőnk közül többet kapott. Az sem hoz túl sok megnyugvást, hogy a távolban meghallom a vijjogó szirénákat, úgy kapaszkodom továbbra is a kabátjába-karjába, mintha ennyitől függne az életünk.
Vissza az elejére Go down
Emmett Brooks
Emmett Brooks
Törvényen kívüli

Avataron : Boyd Holbrook
Kor : 38

TémanyitásTárgy: Re: Commerce Street
Commerce Street EmptySzomb. Márc. 17, 2018 12:25 pm
 



 

Szélesbe szaladó vigyorral a képemen értek egyet az ünnepléssel és már meg is született a fejemben mi lenne a kibaszottul tökéletes módja a dolognak, amit azon nyomban meg is fogunk tenni, amint hazaértünk innen végre. Úgy tűnik mindketten rohadtul ugyanarra gondoltunk.
- Lehet, hogy a hálóig nem fogunk felérni. Csak mondom. – oldalra sandítok és a képemre oda van írva, nyugodtan veheti kurva biztosnak, hogy a földszinten fogunk elidőzni egy ideig. Kibaszottul nem érdekel, hogy a konyhapulton vagy az étkezőasztalon vagy akár mind a kettőn, utóbbit tartom a legvalószínűbbnek egyébként. A nagyon is izgató gondolat azonban kibaszott gyorsan illan el, amikor az a barom megjelenik és tényleg a másodperc törtrésze marad meg arra, hogy reagálhassak, a lehető legtöbbet mentve a helyzetből. Leginkább Meget. Nem eshet baja.. Ez az utolsó, amire emlékszem a fém visító csikorgása és a csattanás mellett, amikor a két monstrum egymásnak feszül erejük teljével..

- Hölgyem! Hölgyem, jól van? - a fickó az ötvenes éveiben járhat. A mentőket már értesítette, a szemben lévő sarkon állt az autójával, amikor szemtanúja volt a balesetnek, aztán első dolga volt a 911 hívása után, hogy megnézze a járműben rekedteket. Előbb a nőt, a férfinak azonban, aki a volán mögött ül, nem sok esélyt ad. Vér borítja a fél arcát, a fejét nagyon csúnyán beverte, a felőle lévő üveg ki is robbant az ajtóból. A szélvédő ripityára tört, de még a helyén van, a jármű oldala pedig teljesen eldeformálódott. Az ütközés után jó néhány méteren keresztül tolta még maga előtt a vezetőülés felől elkapott mázsás tömeget a másik autó, mire megállt.
- Hölgyem, mindjárt itt lesz a mentő! - folytatja a vadidegen fickó kintről. Azt még látja, hogy a kabátjánál elkapott eszméletlen fickó feje átbillen a nő irányába és így azonnal meglátszik, valami a koponyájába ékelődött.
- Ezt hagyja abba, hallja?! - a látvány több, mint ijesztő, főleg egy civil számára, aki csupán segíteni akarásból bukkant fel. A gyomra azonban nem bírja a sokkoló jelenetet és kiadja a taccsot. Éppen, amikor megjelennek a szirénák zajában a segítséget nyújtók.
Két oldalról kezdik el azonnal szétkapni a járművel a tűzoltók, hogy egyszerre szedhessék ki a házaspárt.
A férfi továbbra is eszméletlen, a nyakára gallérmerevítőt kap, a fejét azonnal kötözni kezdik és sínbe rakják a karját.
A nőt is hasonlóan, mire hordágyra teszik, addig biztosítják, hogy ne tudja mozgatni a fejét, a pupilla reflexeket vizsgálják, infúziót kötnek be, vérnyomást mérnek, bekötözik a vérző sebeket és mentőbe teszik.
- Meg tudja mondani a nevét? - már a vijjogó-száguldó járműben teszi fel a kérdést a mentős, miközben további vizsgálatokat végez el.
(…)
A kórházban a két sérült ellátását azonnal megkezdik, de csak órákkal később érkezik valaki, hogy tájékoztatást adjon arról; Emmett Brooks a műtőben fekszik az agyában fellépő vérzés miatt és az állapota még mindig kritikus.
- Szeretné, hogy értesítsünk valakit? - teszi fel a kérdést Megsnek a tájékoztatást adó orvos, a hangjában erősen azzal a felütéssel, hogyha a férj nem éli túl, ne maradjon egyedül a neje, mielőtt még visszatérne a műtőbe...
Vissza az elejére Go down
Megan Brooks-Harper
Megan Brooks-Harper
Polgárság

Avataron : Amanda Seyfried
Kor : 36

TémanyitásTárgy: Re: Commerce Street
Commerce Street EmptySzer. Márc. 21, 2018 2:46 pm
 



 

El sem jutnak a tudatomig az érkező férfi szavai. Hogy lennék jól?! Fizikailag talán igen, de jelen pillanatban a világomról nem tudok, annyira beszűkült a látóterem. Csak Emmett-et látom, hogy nem reagál, hogy nem szól hozzám, hogy nem próbálja elütni a helyzetet valami irtó béna poénnal.
- Emmett..! - elcsuklik a hangom, rémület és aggódás fakítja egyetlen szavamat. Továbbra sem hallom, vagy érzékelem a vadidegen férfi szavait, jelenlétét. Annyira a férjemre koncentrálok, szeretném látni, ahogyan megmozdul, ahogyan felnyög, de semmi, csupán a feje billen felém, ahogyan megrántom a kabátjánál fogva, a látvány viszont újabb sikításra késztet. Mindkét kezem a számhoz kapom, érzem, ahogyan könnyek gyűlnek a szemembe, az ujjaim remegnek, úgy harapok az ajkamba, nehogy kirobbanjon belőlem a sírás.
Kétségbe vagyok esve és akkor sem érkezik megnyugvás, amikor a kiérkező tűzoltók nekilátnak a kiszabadításunknak. Veszettül kapálózok, amikor hordágyra akarnak tenni, elütöm a mentős minduntalan felém nyúló kezét, nekem nem kell nyakmerevítő, nem kell infúzió, én csak a férjemet akarom!
Fogalmam sincsen, meddig küzdöttem szerencsétlen mentősök ellen, megtestesítve a szörnyű pácienst. Az aprócska szúrást meg sem éreztem, csak a hirtelen jött kábulat volt, ami csitította a hangom, ami ellazította az izmaimat. Gyorsan megtette a hatását a kapott adagnyi nyugtató, nem kiabáltam többet a férjem után, nem kapálóztam, csak laposakat pislogva tűrtem, hogy feltegyék a gallért, bekössék az infúziót és a mentőbe pakoljanak.
- Megan.. Megan Brooks-Harp... - ez volt az a pont, ahol a tudatom inkább úgy döntött, csendben és sötétségben szeretné átvészelni ezt az időszakot. Ha nem is az egészet, legalább azt, amíg beérünk a kórházba és amíg sikerül feldolgoznom, hogy mi történt.

Meredten bámultam a plafont, a vakító neonfény betöltötte a helyiséget, a kórházak jellegzetes szaga pedig marta az orromat. Szótlanul tűrtem, ahogyan egy orvos összevarrta a homlokomon lévő sebet, ahogyan bekötözte a karomat. Egy szót sem szóltam, bárki bármit is kérdezett, az érkező rezidens nyugtató szavai pedig egyik fülemen ki, másikon be. Ne akarjon megnyugtatni és ne mondogassa azt, hogy minden rendben lesz. Honnan tudhatná?!
Elcsendesedett minden, egyedül maradtam a vakítóan fehér helyiségben, egyedül a gondolataimmal és a fájdalmammal. Mi lesz, ha nem tudják megmenteni?
Már az ágy szélén ültem, ám hiába emeltem a tekintetem az érkező orvosra, nem jutottak el tudatomig a szavai, meg kell ismételje a kérdését. Másodjára már megértettem, mit is szeretne, de nem tudtam figyelmen kívül hagyni a hangjában megbúvó figyelmeztetést. Könnybe lábadt a szemem, amikor pedig felém lépett a doki, arrébb löktem. Hagyjon békén, ne érjen hozzám, nincs szükségem a vigasztaló szavaira.
- Nem - érkezik a válaszom, mert bármennyire is szar a helyzet, nem hagyom, hogy egy olyan női hang értesítse a bátyámat, akinek rohadtul semmi köze nincs ahhoz, ami velünk történik. Az orvos is távozik, én pedig újfent egyedül maradok.
Nem tudnám megmondani, meddig ücsörgök az ágy szélén, mire összegyűjtöm a bátorságom, hogy megkeressem a telefonomat. Szerencsére a kabátom zsebében volt, így hamar meglelem, ám ahelyett, hogy felhívnám, inkább csak sms-t írok. Nem tudnék most értelmesen beszélni, telefonban kifakadni neki pedig a világért sem szeretnék.
Őrjítő ez a várakozás, de nem is akarok tovább ebben a borzalmas helyiségben maradni. Amint lefolyik az infúzió, megkérem a nővért, engedjen el, jól vagyok. Nem megyek úgysem messzire, de ebben a helyiségben egyszerűen megőrülök.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin

Avataron : J. Falahee | J. Coleman | C. Wood
Kor : 174

TémanyitásTárgy: Re: Commerce Street
Commerce Street EmptyCsüt. Márc. 22, 2018 11:55 am
 



 

A játék folytatása ITT található.





játék vége




Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom


TémanyitásTárgy: Re: Commerce Street
Commerce Street Empty
 



 

Vissza az elejére Go down
Commerce Street
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal
Similar topics
-
» Kent Street
» Main Street
» King Street Vasútállomás - Várócsarnok
» East 21st Street Bridge
» King Street Vasútállomás - Peronok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Seattleites :: Játéktér :: 
Tacoma
 :: 
Város
 :: 
Városközpont
-
Ugrás: