KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás

Telefonok, sms-ek, e-mailek (Angie)

Admin
Admin
Admin

Avataron : J. Falahee | J. Coleman | C. Wood
Kor : 174

TémanyitásTárgy: Telefonok, sms-ek, e-mailek (Angie)
Telefonok, sms-ek, e-mailek (Angie) EmptyHétf. Május 30, 2016 10:06 pm
 



 

***
Vissza az elejére Go down
Angelique B. Mallors
Angelique B. Mallors
Polgárság

Avataron : Lily (Chloe Ninette Thomson) James
Kor : 41

TémanyitásTárgy: Re: Telefonok, sms-ek, e-mailek (Angie)
Telefonok, sms-ek, e-mailek (Angie) EmptyHétf. Május 30, 2016 10:35 pm
 



 

üzenet Tristan részére / 05. 29. vasárnap 8 am
Joël átjön. Szeretném, ha Rose ma nálad aludna. Beszélek majd vele is, de előtte veled szerettem volna egyeztetni. Hívhatlak? Úgy gyorsabb lenne. Csókollak <3
Vissza az elejére Go down
Tristan Edward Mallors
Tristan Edward Mallors
Egészségügy

Avataron : Richard Madden
Kor : 40

TémanyitásTárgy: Re: Telefonok, sms-ek, e-mailek (Angie)
Telefonok, sms-ek, e-mailek (Angie) EmptyHétf. Május 30, 2016 10:53 pm
 



 

Szia! Baj van? És oké, átviszem Sighez és Sadiehoz, már régen jártunk náluk, max ott alszunk. Hívj, amikor jó neked.
Vissza az elejére Go down
Angelique B. Mallors
Angelique B. Mallors
Polgárság

Avataron : Lily (Chloe Ninette Thomson) James
Kor : 41

TémanyitásTárgy: Re: Telefonok, sms-ek, e-mailek (Angie)
Telefonok, sms-ek, e-mailek (Angie) EmptyHétf. Május 30, 2016 10:55 pm
 



 

üzenet Tristan részére / 05. 29. vasárnap cirka 8 am
Nem kicsit kiborult. Aggódom érte, őszintén nem tudom milyen állapotban lesz, amikor ideér. 10 perc és csörgök. Szeretlek!
Vissza az elejére Go down
Tristan Edward Mallors
Tristan Edward Mallors
Egészségügy

Avataron : Richard Madden
Kor : 40

TémanyitásTárgy: Re: Telefonok, sms-ek, e-mailek (Angie)
Telefonok, sms-ek, e-mailek (Angie) EmptyHétf. Május 30, 2016 11:03 pm
 



 

Shit.
Annyi időtök van, amennyit szeretnétek, elleszünk Roseal. A kisebbik lányunk jól van? Vigyázz magadra, ha bármi van vagy kellek, akkor hívj! Én is téged!
Vissza az elejére Go down
Angelique B. Mallors
Angelique B. Mallors
Polgárság

Avataron : Lily (Chloe Ninette Thomson) James
Kor : 41

TémanyitásTárgy: Re: Telefonok, sms-ek, e-mailek (Angie)
Telefonok, sms-ek, e-mailek (Angie) EmptyHétf. Május 30, 2016 11:11 pm
 



 

hívás Tristan részére / 05. 29. vasárnap cirka 8 am
- Szia. Nem bírom ki, muszáj elhadarjam, mert megfulladok. Szóval van valami lány. Vele utaztak Kubába, merte együtt nyertek táncversenyt. Mindegy. A lényeg, hogy szerintem többet jelent Joëlnek, mint csak egy ismerős. Nem tudom mi történt vele, de kaptam egy smst Joëltől, hogy Chloe majdnem meghalt a kezei között. Remélem tudunk fókuszálni arra a majdnemre. De tudod milyen.. annyit tudok az érzelmi életéről, mint egy kaktusz kedvességéről. Szóval lehet, hogy nem olyan nagy a gond és csak én fújom fel, de jobb a szabad levegő. És megint hadarok, ugye? Bocsi. - nevetek bele némiképp zavartan a vonalba - Rosezal te beszélsz, mint idézőjeles ötletgazda, vagy adjam elő neki én? Am igen, Mini - ne kérdezze senki, miért éppen így nevezem, de ez jön a számra. Hiába, a nevekről még nem értekeztünk eleddig - jól van.
Vissza az elejére Go down
Tristan Edward Mallors
Tristan Edward Mallors
Egészségügy

Avataron : Richard Madden
Kor : 40

TémanyitásTárgy: Re: Telefonok, sms-ek, e-mailek (Angie)
Telefonok, sms-ek, e-mailek (Angie) EmptyHétf. Május 30, 2016 11:27 pm
 



 

- Ránézek a kórlapjára. - ennél többet nem nagyon tudok tenni, utána pedig meglátjuk, hogy mi is a helyzet.
- Beszélek vele, emiatt ne aggódj, meg amúgy se, a kicsi miatt. - nem szeretem, ha feleslegesen aggodalmaskodik, nem tesz neki jót, főleg nem a babának.
- Szeretlek. - köszönök el tőle végül, egyfelől dolgozom, másfelől pedig gondolom hamarosan beállít a fivére is.
Vissza az elejére Go down
Angelique B. Mallors
Angelique B. Mallors
Polgárság

Avataron : Lily (Chloe Ninette Thomson) James
Kor : 41

TémanyitásTárgy: Re: Telefonok, sms-ek, e-mailek (Angie)
Telefonok, sms-ek, e-mailek (Angie) EmptyHétf. Május 30, 2016 11:34 pm
 



 

hívás Tristan részére / 05. 29. vasárnap cirka 8 am
- Isten őrizz! - visszakozom, s heves kézrázásokra csak azért nem ragadtatom magam, mert fél kezemben ott a telefon.
- Nem azért mondtam. Majd elmeséli. Én csak szerettem volna elmondani valakinek. Tudom, ez béna.. - vállat vonva lenyelem a végéről a "mert veled mindent megbeszélek"-et. Így belegondolva kicsit most olyan bár befogtam volna a szám érzésem van.
- Ne aggódj, nem esem túlzásba. És köszönöm. Próbálok nem nagyon aggódni, megígérem. Bocs, hogy feltartottalak. Szeretlek, szia! - azzal bontom a vonalat. Én tényleg nagyon igyekszem nem halálra aggódni magam, de azért az igazsághoz hozzátartozik, hogy nem nyugtatott meg Joël smse és ez az egész. Nem vagyunk egyszerűek, ha a családot érintő drámákról van szó, az már igaz.

//Köszönöm Élet ezt a gyors egyezkedtetést! Telefonok, sms-ek, e-mailek (Angie) 2088257889 Telefonok, sms-ek, e-mailek (Angie) 1510596932//
Vissza az elejére Go down
Angelique B. Mallors
Angelique B. Mallors
Polgárság

Avataron : Lily (Chloe Ninette Thomson) James
Kor : 41

TémanyitásTárgy: Re: Telefonok, sms-ek, e-mailek (Angie)
Telefonok, sms-ek, e-mailek (Angie) EmptyKedd Dec. 27, 2016 7:37 pm
 



 

körüzenet Joël, Raoul, Étienne, Ralf és Rose részére / 12. 24. 3 óra 17 helyett amikor atmegy az uzenet
Ugye nem vagytok a plázában?! Legalább egy smst küldjetek!


Még jó, hogy Tristanről úgy tudom: műszakban van. Az egyelőre eszembe se jut, hogy őt küldhetik ki a mentővel.
Vissza az elejére Go down
Raoul Marquis Roux
Raoul Marquis Roux
Inaktív

Avataron : Chris Evans
Kor : 44

TémanyitásTárgy: Re: Telefonok, sms-ek, e-mailek (Angie)
Telefonok, sms-ek, e-mailek (Angie) EmptySzomb. Feb. 11, 2017 8:23 pm
 



 

Őszintén nem tudom hanyadjára csöng ki a húgomnál a vonal. Azt se veszem észre, amikor ténylegesen fogadja a hívást, csak másodpercekkel később térek magamhoz. Tanácstalanságomban végigdörzsölöm az arcomat, csak utána szólalok meg végre, erősen szétszórt hatást keltve.
Szia.. Angie, otthon vagy..? Van, aki tudna vigyázni egy ideig Daisy-re? Be tudnál jönni a kórházba?
Röstellem, de jelen pillanatban, ha a dátumra kérdeznének rá se tudnék válaszolni, nemhogy olyanon gondolkodni Tristan bent van-e. Ha igen, nem rémlik, egyszerűen nem.. A nyugodtnak tetsző zavartságom, pedig rám nemigen jellemző, rekedtes formában szűrődik át telefonon keresztül, mint akire ráférne egy jókora torokköszörülés. Egy jókora..
Vissza az elejére Go down
Angelique B. Mallors
Angelique B. Mallors
Polgárság

Avataron : Lily (Chloe Ninette Thomson) James
Kor : 41

TémanyitásTárgy: Re: Telefonok, sms-ek, e-mailek (Angie)
Telefonok, sms-ek, e-mailek (Angie) EmptySzomb. Feb. 11, 2017 8:32 pm
 



 

El akartam menni bevasarolni. Nem annyira azert, mert ne lenne otthon minden, sokkal inkabb, mert Rose szenelyes sertesnek kezdi venni, hogy "nem tartom eleg felelossegteljes ek ahhoz, hogy a hugara vigyazzon". Hat vigxazhat. Plane, mert az apja is otthon lesz nem is olyan sokara, igy tulajdonkeppen... mi baj lehet?
A telefoncsorges a kadban zavar fel. Daisy alszik, Rose szerintem ki se mer lepni a babaszobabol szoval talan kisse hosszabbra nyujtottam a furdest az indulas elott szuksegesnel.

Szia Cukor! - Kapja a szokasos frazist. Konnyu a lelkem, a batyaim mindannyian megusztak a balesetet maradando serules nelkul es a kedvesemert sem kell aggodjak mar, a mentest berekesztettek, nem aggaszt, hogy melyik pillanatban rogy ra Trisre a plazaepulet. - Rose van vele, be tudok menni. De.. baj van? Olyan furcsa a hangod.

Osszessegeben nem ujdonsag, hogy a batyaim talalkozni szeretnenek velem. Az sem, hogy a korhazban vagy a hangarban. Ki-hol. Munkamanias az osszes. De Raoul hangjaban ettol meg aggaszt valami.

- 30 perc. Az ugy meg okes?

Taxival nem kell tobb. Vezetni pedig tovabbra sem szeretek.
Vissza az elejére Go down
Raoul Marquis Roux
Raoul Marquis Roux
Inaktív

Avataron : Chris Evans
Kor : 44

TémanyitásTárgy: Re: Telefonok, sms-ek, e-mailek (Angie)
Telefonok, sms-ek, e-mailek (Angie) EmptySzomb. Feb. 11, 2017 8:56 pm
 



 

A hír közlésénél magától értetődőnek véltem elutasítani a felajánlást, hogy a központi számon értesítsék a hozzátartozókat. Szó sem lehet róla módon ráztam meg a fejem, kristálytisztán megvan a jelenet és a húgom élénk köszöntését hallva borzalmasan érzem magam, hogy egy pillanatra azt kívánom bár hagytam volna, hadd telefonáljanak neki, Ralf-nak, menjenek ők Joël-hez.. Te jó ég..
A de szócskával vág fejbe.
Rendben, akkor gyere. Csak gyere, oké? Majd személyesen.
Megejtem azt a bizonyos torokköszörülést, hogy ne vetítsek előre semmit a telefonba. Ez egyáltalán nem az a téma, aminek a legkisebb részletét is ezen a személytelen módon akarnám elmondani. Nem akarom elmondani. Elhinni se. Beleverem a fejemet a falba.
Jó, fél óra múlva. Csörgess meg és lejövök a bejárathoz.
Próbálok az orvosi rutinért visszanyúlni, de messze menően elmaradok a megnyugtatótól, ami máskor megy. Hmpff, most hogyan is menne..?! Tovább támasztom a falat.
Várlak. Most leteszem, ha nem gond.
Nem akarom, hogy az öcsém nővéri összesusmorgásból tudja meg véletlenül..
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom


TémanyitásTárgy: Re: Telefonok, sms-ek, e-mailek (Angie)
Telefonok, sms-ek, e-mailek (Angie) Empty
 



 

Vissza az elejére Go down
Telefonok, sms-ek, e-mailek (Angie)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal
Similar topics
-
» Telefonok, sms-ek, e-mailek (Oliver)
» Telefonok, sms-ek, e-mailek (Mimi)
» Telefonok, sms-ek, e-mailek (Enril)
» Telefonok, sms-ek, e-mailek (Bradley)
» Telefonok, sms-ek, e-mailek (Natalie)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Seattleites :: 
Angyalposta (Angelique cuccai)
-
Ugrás: