KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás

Udvar (Kollégium)

Admin
Admin
Admin

Avataron : J. Falahee | J. Coleman | C. Wood
Kor : 174

TémanyitásTárgy: Udvar (Kollégium)
Udvar (Kollégium) EmptySzer. Aug. 31, 2016 5:14 pm
 



 

Vissza az elejére Go down
Lucy Lawrence
Lucy Lawrence
Inaktív

Avataron : Emma Stone
Kor : 30

TémanyitásTárgy: Re: Udvar (Kollégium)
Udvar (Kollégium) EmptySzer. Aug. 31, 2016 5:20 pm
 



 

Vissza a helyszínre



Abigail felhívott délután, hogy tart egy kis évnyitós partyt, s hogy nem lenne-e kedvem elmenni. Húztam a számat, próbáltam ezernyi kifogást kitalálni. De nem hiába éltünk együtt három évig: tudja, hogy mikor kamuzok. Megtörten sóhajtottam a telefonba, s beleegyeztem.
Nem mondtam el sem Dannynek sem Lilynek, hogy hova megyek. Biztos, hogy aggódnának, hiszen én is azt teszem. Gyomorgörcs fog el, ha újra a helyre gondolok, de nem engedhetek az érzésnek. Ezért is indulok el még a világosba. Legfeljebb ott alszok, vagy valakikhez csapódok hazafelé menet.
Habár kívülről nem mutatom, hogy megviselt volna az eset, azért belülről rágom magam egy kicsit. Főleg, hogy vissza kell menni, akaratlanul is elém villannak az est emlékei. Pedig csak pár perc volt, mégis örökké valóságnak tűnt a dolog.
A nap rózsaszínbe és kékbe burkolja az eget, ahogy lassan alább hagy a horizonton. A fák zöldellő levelét fújja a könnyed szellő. A fuvallat végigsimít arcomon s megállok egy pillanatra. Arcomat az égnek emelem, szemeimet lehunyom. Ha csak egy pillanatra is, de élvezem a könnyed szelet, ahogy körbe járja testemet.
Topánba bújtatott lábam újra útnak indul, de a bejárattól nem messze megállok és visszafordulok. Elmegyek az épület sarkáig, majd ott újra visszafordulok. Bemegyek, már megígértem. De nem, mégsem. Nincs kedvem. Nem is a történetek miatt, de most tényleg nincs hozzá sok kedvem. Kaptam egy remek lehetőséget az egyik tanárunk gyakornoka ként. Teljesen felvillanyozott a hír és legszívesebben könyveimet bújnám.
Oda-vissza sétálok, kívülről úgy tűnhetek, mint egy komplett idióta.

Vissza az elejére Go down
Matthew Turner
Matthew Turner
Inaktív

Avataron : Evan Peters
Kor : 28

TémanyitásTárgy: Re: Udvar (Kollégium)
Udvar (Kollégium) EmptyCsüt. Szept. 01, 2016 4:27 pm
 



 

A szokásos utat teszem meg, Watson lakásától a temetőig, időnként árkon-bokron át, mert gyűlölök az utcán közlekedni. A legkevésbé sem hiányzik, hogy bárkibe belefussak, ha már egyszer a magányt keresem… megint forrongok. Az a vén fasz megtalálta a füvemet, és elbaszarintotta valahová. Olyan vagyok, mint egy kitörni készülő tűzhányó, és nincs semmi, ami lenyugtathatna, a hamu nem segít, a cigiből is kezdek kifogyni, az utolsó előtti csikket szopogatom… már a faszom kivan az egésszel.
Tompa puffanással érkezem meg a kollégium udvarára, némileg levelesen, és kissé szakadtan, mert a pulcsim egy ponton fenn akadt, majd csúfosan végezte. Nem mintha érdekelne, csak azért hordom, hogy így is kevesebb bőrfelület maradjon szabadon testemen. Nem vagyok egyedül, ez pár másodperc után tudatosul bennem, nem úgy, mint a lányban. Azonnal felismerem, noha csak elfolyt sminkkel, félelemtől eltorzult arccal láttam még. Egész jól mutatott… most azonban ismét eljött, és egész pofás kis műsort nyom le, mintha arra várna, hogy még egyszer megtalálják.
- Hallottam már róla, hogy a tettesek visszatérnek a helyszínre, de azért ritka, hogy az áldozat jöjjön el. – lépek ki a kerítés árnyékából, megállítva őt az egyik kör közepén. Nem lepődnék meg, ha frászt kapna tőlem, egyáltalán nem tűnik nyugodtnak. Bár ez valahol érthető is. A helyszín ugyanaz, már csak a perverzünk hiányzik, és a történelem megismételhetné önmagát. Egyébként fogalmam sincs, mi lett a faszi sorsa, de gondolom, nem sétálgatna itt ilyen lelkesen, ha nem zárták volna be.
- A második körre vársz? – vigyorgok gúnyosan, tulajdonképpen fogalmam sincs, miért avatkoztam közbe aznap. Semmi közöm nem volt az egészhez, mégis késztetést éreztem, hogy leverjem a pasast. Életemben először dicsértek meg rendőrök, az egész annyira röhejes volt, szinte már abszurd. Igazából csak kiélveztem, hogy büntetlenül rugdoshatom ki a fickó fogait.
Vissza az elejére Go down
Lucy Lawrence
Lucy Lawrence
Inaktív

Avataron : Emma Stone
Kor : 30

TémanyitásTárgy: Re: Udvar (Kollégium)
Udvar (Kollégium) EmptyCsüt. Szept. 01, 2016 6:11 pm
 



 

Vissza a helyszínre


Eltökélt morfondírozásomból egy hang zökkent ki. Talán a nemrég ért trauma, a figyelmetlenség, a meglepettség miatt reagálok eképpen: halkan sikoltva ugrok meg egy helybe. Arcom fehérre sápad, akár a téli hóvirág, tengerzöld szemeimbe egy pillanat erejéig a félelem költözik.
Aztán megnyugszom, ahogy meglátom a kócos fiút, kinek... Kicsit megviselt a külleme.
- Matthew igaz? - kérdezem a nevét. Emlékszem rá arról az éjjelről és hogy a rendőröknek is elmondta. Meg aztán a vallomásom után együtt ültünk a pihenőbe talán egy órát, amíg megjött értem Danny. Arcomra rögtön meleg mosoly költözik, hálám jeléül. S mintha csak most fogtam volna fel igazán, hogy mit is kérdezett.
- Jah, hogy... - mutatok az épület felé, hebegve-habogva, hogy aztán nagy levegőt vehessek. - A volt szobatársam rendez egy tanévnyitó bulit. Gondolta, hogy ha már többen vannak itt, mégis mi baj történhet, nem?
Nevetem el magamat kissé bután, s zavartan vakarom meg tarkómat.
- Nem nagyon van kedvem elmenni, de rábeszélt. Aztán most hezitálok, hogy mi menjek vagy nem.
De újabb kérdése hallatán megáll bennem az ütő. De gúnyos vigyora aztán megnyugtat. Fejemet lehajtva nevetem el magamat. Oldal frufrumat arrébb simítom, s újra csak mosolyogva nézek fel.
- Ha lehetne, akkor ezúttal ép bőrrel jutnék innen haza. Te itt tanulsz?


Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin

Avataron : J. Falahee | J. Coleman | C. Wood
Kor : 174

TémanyitásTárgy: Re: Udvar (Kollégium)
Udvar (Kollégium) EmptyCsüt. Dec. 01, 2016 10:14 am
 



 





játék vége




Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom


TémanyitásTárgy: Re: Udvar (Kollégium)
Udvar (Kollégium) Empty
 



 

Vissza az elejére Go down
Udvar (Kollégium)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal
Similar topics
-
» Udvar (kórház)
» Bejárat és udvar
» Udvar & Hátsó kert (Davies lakás)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Seattleites :: Játéktér :: 
Seattle
 :: 
Város
 :: 
Seattle University
 :: 
Kollégium
-
Ugrás: